ביטוח דירה
מוצרים נוספים
 

ביטוח דירה

פוליסת ביטוח דירה הינה אמצעי חשוב ומשמעותי בהגנת הנכס שלנו. הפוליסה נחלקת לשני ביטוחים – ביטוח מבנה וביטוח תכולה. ביטוח המבנה מספק כיסוי למבנה הדירה (ללא ערך הקרקע עליה הוא מוצב) וביטוח התכולה מספק כיסוי לכל הריהוט והחפצים שבתוכה.

בקבוצת המאמרים הבאה תוכלו לקרוא יותר על הנושאים השונים מתחום ביטוח הדירה:

ביטוח דירה לשוכרים - הצורך לרכוש ביטוח דירה לנכס מושכר קיים גם ללא הוראה מפורשת בהסכם השכירות, והוא נובע מאחריות השוכר לדאוג לנכס של המשכיר במטרה להשיב אותו לבעליו באותו המצב שבו התקבל, ולשם כך הוא נדרש לרכוש ביטוח מתאים.

ביטוח דירה באמצעות האינטרנט - דובר רבות על יתרונות האינטרנט ועל השינוי המהותי שחל בעקבותיו בהרגלי הצריכה שלנו. האינטרנט מאפשר לנו גישה נוחה ומהירה לכל מקום מבלי שנצטרך לצאת את דלת ביתנו, ונגישות זו חוסכת לנו זמן וכסף, מאפשרת לנו לערוך השוואות מחירים במהירות ויעילות.

ביטוח דירה בחברת ביטוח ישירה - עד לפני כמה שנים, האופציה היחידה לרכישת ביטוח דירה הייתה דרך סוכני ביטוח של המבטחים המסורתיים; נאלצנו לנדוד בין הסוכנים השונים במטרה לבצע השוואת מחירים, פעולה אשר גבתה אנרגיה וזמן רב.

ביטוח דירה באמצעות סוכן ביטוח - אמנם הדבר נכון וסוכן הביטוח באמת משתכר מהעמלה שלו, אבל בעוד חברות הביטוח הישיר מוציאות הון עתק על פרסום ומשיכת לקוחות חדשים, הסוכן מעדיף להשקיע את מרצו בשימור הלקוחות הקיימים.

ביטוח לדירה - הרוב הגדול של האנשים עובד קשה מאוד עבור כספו, וקשה עוד יותר במטרה לשמור עליו. זה ידוע לכל שלא קל להרוויח ולא פשוט לחסוך, וכשלבסוף אנחנו מצליחים לרכוש דירה אנו נבקש להגן עליה עד כמה שרק ניתן. בדיוק למען תכלית זו קיימת פוליסת ביטוח לדירה.

ביטוח לדירה מושכרת - בחלק מחוזי השכירות סעיף ביטוח לדירה יכול להתגלות כבעייתי בשל ניסוח לקוי, דבר אשר יכול להביא לפגיעה כספית ועוגמת נפש אצל המשכיר והשוכר כאחד. בכדי למנוע פגיעה אפשרית כדאי ורצוי למשכיר לנקוט בפעולות שלהלן.

ביטוח דירה בדרום - כאשר אנו מבקשים לרכוש פוליסת ביטוח דירה אנו יודעים כי העלות משתנה בהתאם לפרמטרים מסויימים כמו גודל ומיקום הדירה, רמת מיגון הנכס, גיל הבניין, מצבו ועוד. כאשר הסיכונים האפשריים לנכס גדלים – כך גם הפרמיה מתייקרת.

מהי פוליסת ביטוח דירה - רכישת דירה היא צעד משמעותי בחייו של כל אדם הכרוכה בהוצאה כספית נכבדת ואחריות גדולה. על פי רוב מדובר בנכס היקר ביותר שנמצא ברשותנו ומהיותו כזה אנו מבקשים להגן עליו בדרך הטובה ביותר שאפשר.

ביטוח דירה ריקה - נשאלת השאלה האם יש צורך לרכוש ביטוח דירה ריקה עבור דירה שאיש אינו מתגורר בה? האם בעל דירה צריך לרכוש ביטוח עבור דירה שהוא משכיר או שהשוכר צריך לדאוג לביטוח בעצמו? בכדי לענות על שאלה זו אנו צריכים להבין ממה מורכב ביטוח דירה ואלו תנאים וכיסויים כלולים בפוליסה.

ביטוח בית - קניית בית היא אחת הרכישות המשמעותיות בחייו של כל אדם בוגר, ואל רכישה זו מתלווה הרצון לשמור ולהגן על אותו הנכס. מדובר בנכס יקר, אם לא היקר ביותר שנמצא ברשותנו, ובתוכו אנו מאכסנים את רוב רכושנו.

ביטוח דירת קרקע - דירת קרקע חשופה לסכנות רבות, כגון פריצות ובעיות תשתית. עקב סכנות אלה עלותה של פוליסת ביטוח דירת קרקע יהיה גבוה יותר מעלות פוליסת ביטוח דירה סטנדרטית. על כן, יש לבדוק היטב וערוך השוואת מחירים על מנת למצוא את התנאים המתאימים ביותר.

ביטוח תכולה - במאמר זה מגדיר מהו ביטוח תכולה, מה מכסה ביטוח זה, מה היא חשיבותו ועל פי מה נקבעת פוליסת ביטוח תכולה.

ביטוח מבנה - במאמר זה נפרט על ביטוח מבנה. נסביר מדוע חשוב לבטח את מבנה הדירה, לאילו סכנות חשוף המבנה ועל פי מה נקבעת עלותה של פוליסת ביטוח המבנה. לסיום בליחצה קלה על הכפתור המופיע בתחתית הטקסט, תוכלו למלא טופס שיפנה אליכם 4 הצעות אטרקטיביות לביטוח מבנה.

 

השוואת מחירי ביטוח דירה וקבלת 4 הצעות משתלמות

מחירי ביטוח דירה
מאמרים נוספים בתחום ביטוח דירה