ביטוח דירה
מוצרים נוספים
 

ביטוח דירה באמצעות סוכן ביטוח

אם ברצונכם לרכוש ביטוח דירה בטח כבר הבנתם שהדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא באמצעות השוואת מחירים. כיום פועלים בשוק הביטוח עשרות סוכני ביטוח וחברות ביטוח רבות המציעות פוליסות ביטוח דירה מגוונות במחירים שונים. בכדי למצוא את הפוליסה הטובה ביותר עלכם לערוך השוואה מקיפה בין מסםר חברות ביטוח וסוכני ביטוח. במאמר זה נסביר מהם בעצם ההבדלים שבין סוכן ביטוח וחברת ביטוח ישירה תוך התמקדות ברכישת פוליסה אצל סוכן ביטוח. לרכית פוליסת ביטוח דירה אצל סוכן ביטוח יש מספר יתרונות לעומת רכישה המתבצעת אצל חברת ביטוח ישירה:

יחס אישי – הלקוח יודע בדיוק עם מי הוא מדבר ואל מי הוא פונה במקרה של נזק, בעוד שאצל חברת הביטוח הישירה הלקוח יאלץ לדבר כל פעם עם נציג שירות אחר. סוכן בסיטוח הוא למעשה יועץ מקצועי צמוד אשר מלווה אתכם משלב בחירת הפוליסה ועד, במקרה הצורך, לעמידה מול החברה המבטחת במקרה של תביעה. כמו כן, בעוד חברות הביטוח נוטות להציג מספר אופציות ומשאירים את הלקוח לשבור את הראש לבד, סוכן הביטוח ימליץ מנסיונו ויעזור לכם לבצע את הבחירה המושכלת והמתאימה ביותר עבוכם.

השוואת מחירים ובחירה מתוך מגוון אפשרויות - בעוד שחברות הביטוח הישירות יכולות להציע לכם רק פוליסות ביטוח דירה שהן עצמן מספקות, סוכן הביטוח יפרוש בפניכם מספר הצעות ממספר חברות ביטוח שונות ובכך למעשה הוא מאפשר לכם לערות השוואת מחירים ולאתר את הפוליסה המתאימה ביותר עבורכםף, הן מבחינת המחיר והן מבחינת הכיסוי הביטוחי.

יש הטוענים כי בשל עמלת הסוכן עדיף לרכוש ביטוח דירה דרך חברת ביטוח ישירה. אמנם הדבר נכון וסוכן הביטוח באמת משתכר מהעמלה שלו, אבל בעוד חברות הביטוח הישיר מוציאות הון עתק על פרסום ומשיכת לקוחות חדשים, הסוכן מעדיף להשקיע את מרצו בשימור הלקוחות הקיימים.

חברות ביטוח ישיר יבקשו לאזן את ההוצאות הכספיות שהן משקיעות בתדמית ופרסום – מה שבהכרח יעלה את גובה הפוליסה, כך שבסופו של דבר הפער במחיר, אם קיים, אינו כזה משמעותי. האינטרנט הוא יתרון נוסף שעד לאחרונה היה בחזקתם הבלעדית של חברות הביטוח הישיר, ולאחרונה הפך לנחלתם של רוב סוכני הביטוח. סוכני ביטוח פרטיים עדיין נחשבים לאופציה הרווחות בקרב הלקוחות הישראליים בשל היחס האישי ובונה האמון.

 

השוואת מחירי ביטוח דירה וקבלת 4 הצעות משתלמות

ביטוח דירה וסוכן
מאמרים נוספים בתחום ביטוח דירה