ביטוח

השוואת מחירים מעולם לא הייתה פשוטה יותר

בחרו בסוג הביטוח המבוקש: ביטוח רכב, ביטוח דירה, ביטוח משכנתא או ביטוח אופנוע
מלאו טופס קצר ופשוט, בחינם וללא כל התחייבות.
קבלו 4 הצעות טלפוניות מחברות מובילות

ביטוח רכב ביטוח דירה ביטוח משכנתא ביטוח אופנוע

ביטוח

ענף הביטוח התפתח מאוד בשנים האחרונות, ואנו ערים לגדילה שהביאה עמה תחרות גדולה בענף. כיום, לא ניתן לפתוח את הטלויזיה או את הרדיו בלי להתקל בפרסומת לביטוח כלשהו, וזאת כיוון שיש גופים מבטחים רבים והתחרות היא גדולה.

באפשרותכם לרכוש פוליסת ביטוח בחברות ביטוח ישירות או אצל סוכן ביטוח, כאשר לכל אחד יתרונות משלו. חשוב שתעמדו על יתרונות אלו ותדעו להתאים בינם לבין הצרכים הביטוחיים שלכם. דרך קלה ונוחה לערוך השוואת מחירים וסקר שוק היא בעזרת האינטרנט, המאפשר לכם גישה חופשית למידע, מכל מקום ובכל שעה. בנוסף, ישנם אתרים רבים, דוגמת אתר פיננסים, המאפשרים לכם לבצע השוואת מחירים ע"י מילוי טופס קצר.

כל שעליכם לעשות הוא לבחור את סוג הביטוח הרצוי לכם (ביטוח רכב, ביטוח דירה וכדומה) ולהיכנס לדף המתאים, אשר יפנה אתכם לטופס שעליכם למלא. לאחר שתזינו בטופס את הנתונים הרלוונטים בהתאם לסוג הביטוח המבוקש, אנו נעביר אותו לחברות מובילות בתחום. חברות וסוכני ביטוח יחזרו אליכם עוד באותו יום עם הצעה אטרקטיבית המותאמת במיוחד לצורכיכם, וכל שיוותר לכם הוא לבחור את הפוליסה הנכונה והמשתמלת עבורכם.

חשוב לציין כי השירות אינו כרוך בתשלום, ואתם אינכם מתחייבים לרכוש אף פוליסה.

תחום הביטוח הוא ענף מורכב אשר מכיל בתוכו סעיפים ותתי סעיפים אשר אינם תמיד מובנים לכל, ולכן חשוב מאוד שטרם תרכשו פוליסת ביטוח תדאגו לקרוא מעט בנושא ולהבין טוב יותר מהי הפוליסה המתאימה לכם. אתר פיננסים מעמיד לרשותכם מספר מאמרים מקצועיים במיוחד לשם מטרה זו - בכדי שתוכלו לקרוא ולערוך בסופו של יום החלטה נבונה ומושכלת.

ביטוח רכב

רוב חברות הביטוח מוסיפות היום לחבילת ביטוח רכב מרכיבים כמו רכב חלופי, נציג של חברת הביטוח שמגיע למקום התאונה, עלות תחבורה ממקום התאונה לבית המבוטח ביטוח רכב.

ביטוח דירה

חברות ביטוח מעניקות לרוכשי ביטוח דירה גם סל שירותים רפואיים לבני המשפחה כמו ביקור אצל מוקדי רפואה דחופה בשעות הלילה או ביקור רופא בבית המבוטח.

ביטוח משכנתא

היום חלק מצומצם מרשימת חברות הביטוח, בעיקר חברות ישירות, מעניקות כיסוי לאובן כושר עבודה כחלק מביטוח המשכנתא. ביחד עם הגידול בתחרות סביר יהיה להניח כי חברות ביטוח נוספות יבטחו את כיסוי המשכנתא גם במקרה של אובדן כושר עבודה.

ביטוח אופנוע

ביטוח אופנוע וכמו כן ביטוח קטנוע מכיל בתוכו שלושה ביטוחים ביטוח חובה, ביטוח צד ג, ביטוח מקיף.כאשר ביטוח מקיף כולל בתוכו את ביטוח צד ג. בגלל מחירו היקר רוכבים רבים מעדיפים לבטח את האופנוע או קטנוע בביטוח צד ג בלבד. ביטוח חובה כשמו כן הוא ונדרש על פי החוק. תחום ביטוח אופנועים וקטנועים הינו רלוונטי בעיקר בחודשי הקייף כאשר באופו מסורתי רוב הפוליסות מבוצעות בחודשים החמים בגל תנאי רכיבה נוחים

ביטוח צד ג לאופנוע

ביטוח צד ג לאופנוע הוא סוג של ביטוח משלים לביטוח חובה לאופנוע: ביטוח חובה מכסה רק פגיעות בגוף וביטוח צד ג מכסה נזקים שהרוכב גרם לכלי רכב או לרכוש של מישהו אחר.

ביטוח בריאות

ביטוח בריאות בחברת ביטוח פרטית הינו למעשה ביטוח אשר משלים את הכיסויים החברים בביטוח בריאות ממלכתי. על פי חוק על אזרח מדינת ישראל זכאי לביטוח בריאות בהתאם לסל בריאות שנקבע ומאושר על ישי הממשלה. חברות הביטוח הפרטיות מוכרות ביטוח בריאות פרטי אשר עיקר מטרתו הינה להשלים את החוסר במידה וקיים כזה בכיסוי הבריאותי הציבורי

ביטוח רכב יוקרה

ביטוח רכב יוקרה. רוב חברות הביטוח חוששות לבטח רכבי יוקרה. ביטוח רכב יוקרה הינו מוצר מורכב בגלל ערכו הכספי הגבוה של מושא הביטוח. ביטוח רכב יוקרה יבוצע על ידי חברת ביטוח. רק לאחר הוספת מיגונים רבים וגם אז יהיו החרגות נוספות לפוליסה.

ביטוח רכב לנהג צעיר

ביטוח רכב לנהג צעיר. מיהו נהג צעיר? נהג שטרם מלאו לו 24 שנים. מה הקרש בין גיל הנהג לביטוח רכב? נהג צעיר אינו בהכרח נהג זהיר ועל פי הסטטיסטיקה של תאונות דרכים, לנהג צעיר יש יותר תאונות מאשר לנהג מבוגר יותר. בגלל ריבוי התאונות חברות הביטוח מבקשות פרמיה גבוה יותר עבור ביטוח רכב לנגה צעיר.

מהי פוליסת ביטוח דירה

רכישת דירה היא צעד משמעותי בחייו של כל אדם הכרוכה בהוצאה כספית נכבדת ואחריות גדולה. על פי רוב מדובר בנכס היקר ביותר שנמצא ברשותנו ומהיותו כזה אנו מבקשים להגן עליו בדרך הטובה ביותר שאפשר. לשם כך מציעות לנו חברות הביטוח לרכוש פוליסת ביטוח דירה.

ביטוח חיים למשכנתא

ביטוח חיים למשכנתא מעניק כיסוי במקרה של פטירת אחד מבני הזוג. במקרה שכזה חברת המשכנתאות תקבל לידיה את סכום הביטוח ובתמורה תשחרר את בן הזוג הנותר מתשלום יתרת המשכנתא.

ביטוח מבנה למשכנתא

ביטוח מבנה כחלק ממסגרת ביטוח מבנה למשכנתא מעניק כיסוי במקרה של נזק לנכס שלשמו ערכנו את ההלוואה. במקרה של נזק חברת הביטוח מתחייבת לשלם את גובה יתרת המשכנתא לבנק, ובמידה וישאר עודף מסכום הכיסוי הכסף יועבר לידי מוטב הפוליסה.

ביטוח נסיעות לחו"ל

במאמר זה נסביר מהו ביטוח נסיעות לחול, אלו תנאים וכיסויים כוללת הפוליסה ועוד. ביטוח נסיעות לחו"ל הינו ביטוח חיוני וחשוב שכל מטייל צריך לרכוש לפני הטיסה.