ביטוח אופנוע
מוצרים נוספים
 

ביטוח אופנוע

ביטוח אופנוע הוא ביטוח חשוב כייון שאופנועים נגנבים בקלות יחסית (לעומת מכוניות), וייתכן נזק גדול יותר לרוכב במקרה של תאונה. ישנם שלושה ביטוחיים יעודיים לאופנוע, והם: ביטוח חובה, ביטוח צד ג וביטוח מקיף.

ביטוח חובה לאופנוע

ביטוח חובה לאופנוע מעניק כיסוי לנזקי גוף, של הנהג וסביבתו, והינו חובה לפי פקודת ביטוח רכב מנועי. לא ניתן לחדש רישון לאופנוע ללא תעודת ביטוח חובה.

ביטוח צד ג לאופנוע

ביטוח צד ג לאופנוע מעניק כיסוי בפני נזקים שאנו גרמנו לכלי רכב אחר ולרכוש הזולת. מדובר בתחום בעל תחרות חופשית עם שוני רב בין הפוליסות השונות, מבחינת תנאים ומבחינת מחיר, ולכן חשוב לערוך השוואת מחירים.

ביטוח מקיף לאופנוע

ביטוח מקיף לאופנוע מעניק כיסוי לנזקים שנגרמו לאופנוע ולרכוש שלנו, ומכיל בתוכו גם את ביטוח צד ג. זהו למעשה הביטוח השלם והמקיף ביותר לאופנוע, ולכן הוא גם היקר בין השלושה.

איגדנו לפניכם מספר מאמרים העוסקים בתחום ביטוח קטנוע בכדי שתוכלו להבין טוב יותר את תחום זה. זכרו תמיד לבצע השוואת מחירים בטרם תרכשו ביטוח חדש או תחדשו פוליסה קיימת.

ביטוח חובה לאופנוע - ביטוח חובה לאופנוע הינו ביטוח המוגדר בחוק ומטרתו להגן על הרוכבים ועל הציבור הרחב. בארץ קיים תעריף אחיד לביטוח חובה לאופנוע, אשר נקבע ע"י המדינה. התעריף האחיד לא מתחשב באופי הנהג ומידת הסיכון האפשרית שלו – כך שנהגים זהירים נאלצים לשלם אותה פרמיה כמו נהגים פזיזים.

ביטוח צד ג לאופנוע - ביטוח צד ג לאופנוע הוא אינו חובה, עם זאת מומלץ לרכוש אותו כיוון שהוא מגן גם על הנהג וגם על סיבבתו. במקרה של נזק לרכוש הזולת, יאלץ רוכב האופנוע לשאת בעצמו בעלות התיקון עבור הנזקים להם גרם.

ביטוח מקיף לאופנוע - ביטוח מקיף כולל בתוכו גם ביטוח צד ג והוא מעניק כיסוי לא רק במקרה של נזק לכלי רכב אחר בכביש או לרכוש של צד שלישי, אלא גם במקרה שנגרם נזק לאופנוע ולרכוש שלך. הביטוח מגן בפני פריצה, גניבה, שריפה ונזקים נוספים.

ביטוח קטנוע - במאמר זה מוסבר בקצרה על שלושה סוגי ביטוח קטנוע המוצעים בשוק. ביטוח חובה, המחוייב על פי חוק, ביטוח צד ג' וביטוח מקיף לקטנוע.

 

להשוואת מחירי ביטוח אופנוע
וקבלת 4 הצעות משתלמות

השוואות ביטוח אופנוע
מאמרים נוספים בתחום ביטוח אופנוע