ביטוח אופנוע
מוצרים נוספים
 

ביטוח מקיף לאופנוע

כיוון שביטוח חובה מעניק הגנה רק בפני נזקי גוף, כדאי לבעל האופנוע לרכוש בנוסף פוליסת ביטוח צד ג או פוליסת ביטוח מקיף לאופנוע. במאמר זה נעסוק בביטוח מקיף.

ממה מורכב ביטוח מקיף לאופנוע?

ביטוח מקיף כולל בתוכו גם ביטוח צד ג והוא מעניק כיסוי לא רק במקרה של נזק לכלי רכב אחר בכביש או לרכוש של צד שלישי, אלא גם במקרה שנגרם נזק לאופנוע ולרכוש שלך. הביטוח מגן בפני פריצה, גניבה, שריפה ונזקים נוספים.

כיצד נקבעת עלות פרמיית ביטוח מקיף לאופנוע?

תעריפי ביטוח מקיף לאופנוע נקבעים לפי מין הנהג, גילו והיסטוריה של תביעות קודמות. בנוסף, חברת הביטוח מתחשבת גם במספר הנהגים הנוספים ומאפייניהם.

מהו סכום הפיצוי?

במקרה של נזק העולה על 60 אחוז משווי האופנוע, יוגדר הנזק כאובדן גמור (טוטל לוס) והפיצוי יהיה בהתאם לשווי האופנוע טרם התאונה, ובניכוי השתתפות עצמית.

מהי השתתפות עצמית בפוליסת ביטוח מקיף לאופנוע?

במקרה של נזק או תאונה יאלץ רוכב האופנוע לשלם דמי השתתפות עצמית לחברה המבטחת. גובה ההשתתפות העצמית נקבע בעת רכישת הפוליסה, ללא קשר לאופי הנזק, כך שגם במקרה של שריטה וגם במקרה של פגיעה מכנית כלשהי – ההשתתפות העצמית הינה זהה. המטרה העומדת מאחורי הרעיון של דמי השתתפות עצמית הוא לסנן תביעות קטנות וזניחות.

חלק מחברות הביטוח מאפשרות לכם להגדיל את דמי ההשתפות העצמית בכדי להוזיל את עלות הפוליסה, ולהפך – ניתן להקטין את עלות ההשתתפות העצמית על חשבון התייקרות הפרמיה.

חשוב מאוד שתערכו השוואת מחירים מקיפה לפני שתרכשו פוליסת ביטוח אופנוע או פוליסת ביטוח קטנוע. זכרו להשוות לא רק בין מחיר הביטוח אלא גם בין תנאי הפוליסה. ענף הביטוח הוא תחום מאוד תחרותי, ואתם, הלקוחות, יכולים להרוויח.

 

להשוואת מחירי ביטוח אופנוע
וקבלת 4 הצעות משתלמות

ביטוח מקיף אופנוע
מאמרים נוספים בתחום ביטוח אופנוע