ביטוח אופנוע
מוצרים נוספים
 

ביטוח קטנוע

במקום לחפש שעות חנייה ולהתקע בפקקים, בחרת לרכוש קטנוע. כלי קטן, נוח וקל לרכיבה. אך בכדי שיהיה ניתן להתחיל לרכב עליו ברחבי העיר יש לרכוש פוליסת ביטוח קטנוע. רוכבי דו גלגלי נדרשים על פי חוק לרכוש ביטוח חובה לקטנוע. במאמר זה נציג שלושה סוגים של פוליסת ביטוח לקטנוע.

ביטוח חובה לקטנוע

בכדי לקבל היתר לסוע עם קטנוע על הכביש, חובה על בעל הקטנוע לבטח את כלי הרכב בביטוח בסיסי הנקרא : ביטוח חובה לקטנוע. ביטוח זה מכסה מפני נזקי גוף בלבד של הרוכב והמעורבים באירוע. סוג זה של ביטוח הוא המינימאלי מבין ביטוחי הקטנוע, הנדרש על מנת לאפשר לרכב באופן חוקי על הקטנוע. במיקרה של תאונה, סוג זה של ביטוח לא יכסה נזקי רכוש. במידה שהרוכב מעוניין כי הביטוח יכסה נזקי רכוש יהיה עליו לרכוש בנוסף לביטוח החובה, אחד משני הביטוחים הבאים:

ביטוח צד ג' לקטנוע

ביטוח צד ג' לקטנוע הנו ביטוח המבטח פגיעה ברכוש של צד שלישי בלבד. דהיינו, במידה שהרוכב היה מעורב בתאונה בין הקטנוע שלו לבין כלי רכב אחר, הרי שביטוח צד ג' יכסה עבור נזקי הרכוש של כלי הרכב האחר ולא בגין נזקי הקטנוע של המבוטח. ניתן להוסיף ביטוח קטנוע מסוג זה לביטוח החובה הבסיסי.

ביטוח מקיף לקטנוע

במידה ועל פי שיקול דעת המבוטח יש צורך בביטוח כנגד מקרים נוספים, במידה וכלי הרכב יקר ערך, יש לרכוש ביטוח מקיף לקטנוע. ביטוח קטנוע מסוג זה הינו הביטוח הרחב ביותר שניתן לרכוש. ביטוח מקיף כולל הגנה על רכוש של צד ג' ובנוסף לכך כולל גם את נזקי הקטנוע של המבוטח הנכללים בפולסיה. באופן זה, בעל הקטנוע עשוי להיות זכאי לפיצוי במקרי גניבה, שריפה, תאונה, ותקריות נוספות כפי שמצוין בפוליסה. ביטוח מקיף לקטנוע הינו הביטוח הרחב ביותר והמלא ביותר שניתן לרכוש לקטנוע.

על מנת לקבל הצעה משתלמת לרכישת ביטוח קטנוע, ניתן ללחוץ מטה ולמלא את הטופס המופיע. תוך זמן קצר, יחזרו אליכם חברות מובילות עם 4 הצעות אטרקטיביות לסוג הביטוח המתאים לכם.

סעו בזהירות! דרך צלחה!

 

להשוואת מחירי ביטוח אופנוע
וקבלת 4 הצעות משתלמות

ביטוח אופנוע
מאמרים נוספים בתחום ביטוח אופנוע