ביטוח דירה
מוצרים נוספים
 

ביטוח דירה בדרום

כאשר אנו מבקשים לרכוש פוליסת ביטוח דירה אנו יודעים כי העלות משתנה בהתאם לפרמטרים מסויימים כמו גודל ומיקום הדירה, רמת מיגון הנכס, גיל הבניין, מצבו ועוד. כאשר הסיכונים האפשריים לנכס גדלים גם עלות הפרמיה מתייקרת. בעיות בצנרת או מבנה מיושן יכולים לייקר את עלות הביטוח בעוד שגלאי עשן ואזעקה יכולים להוזיל אותו. בנוסף למצב הנכס ומספר המיגונים המותקנים בו, נהוג לבדוק גם את מיקומו הגיאוגרפי בכדי לגלות האם קימיים סיכונים מיוחדים המאפיינים את אותו אזור, דוגמת רעידות אדמה רבות, מכת פריצות וכדומה.

דרום הארץ נחשב לאזור עם אחוז גבוה של גניבות ופריצות לבתים ובשל כך חברות ביטוח שונות נמנעות מלבטח במקרים מסויימים או מעלות את תעריף הפוליסה במקרים אחרים. כידוע, פוליסת ביטוח דירה מתחלקת לשני ביטוחים – ביטוח מבנה וביטוח תכולה. ביטוח דירה בדרום לא אמור להיות יקר באופן מיוחד בעוד שביטוח התכולה של אותה דירה יכול להיות יקר יותר כיוון שהדרום נחשב אזור מועד לפריצות וגניבות.

אם ברצונכם לאתר את הפוליסה הטובה והמשתלמת ביותר עבורכם, מומלץ לערוך השוואת מחירים בין מספר חברות סיטוח וסוכני ביטוח מורשים. בידקו האם עלות הפרמיה (דמי הביטוח) מושפעת ממיקום הנכס הגיאוגרפי והאם האזור שבו אתם גרים נחשב כבעל סיכון פוטנציאלי מבחינה סטטיסטית. כמו כן, רצוי לבדוק האם קיומם של מיגונים שונים בנכס, דוגמת סורגים, אזעקה, דלת ממוגנת (פלדלת) וכדומה, יכולים להביא להוזלת הפרמיה עבור ביטוח דירה.

 

השוואת מחירי ביטוח דירה וקבלת 4 הצעות משתלמות

ביטוח לדירה בדרום הארץ
מאמרים נוספים בתחום ביטוח דירה