ביטוח דירה
מוצרים נוספים
 

ביטוח דירת קרקע

מהו ביטוח דירה?

דירה היא נכס יקר מאוד שחשוב לבטחו. פרט לכך שהדירה היא קורת הגג של הדיירים בה, המבנה ותכולתו שווים כסף רב. על כן, חשוב לאחר רכישת דירה, ואף בשכירות, לרכוש ביטוח דירה. ישנם שני סוגים של ביטוח דירה.

  • ביטוח תכולה

  • ביטוח מסוג זה אומד את שוויים של הרהיטים והחפצים המצויים בתוך הדירה. תחת ביטוח זה יכללו: תכשיטים, מוצרי חשמל, יצירות אומנות וכל חפץ בעל ערך שברצון המבוטח לבטח.

  • ביטוח מבנה

  • ביטוח המבטח את קירות הבית, הדלתות, החלונות, הצנרת, החשמל וכל הדברים אשר קבועים במבנה ואינם ניתנים להזזה.

את שוויה של התכולה יעריך שמאי וכך גם את שוויו של המבנה ועל פי סכום זה תקבע פוליסת ביטוח הבית. ניתן לרכוש סוג אחד משני ביטוחים אלו, אך מומלץ לרכוש את שניהם, על מנת להגן בצורה המקיפה ביותר על נכסיו של המבטח.

מדוע ביטוח דירת קרקע שונה מביטוחי דירה סטנדרטיים?

דירת קרקע, בשל הנגישות הרבה לפתחיהּ, לחלונות ולדלתות , מהווה יעד נוח לפריצות. בנוסף, כאשר מדובר בדירת קרקע מתוך בניין דירות, ישנה סבירות גבוהה לבעיות ושיבושים בצנרת. בשל סיכונים אלו, פוליסת הביטוח לבית מסוג זה הנה גבוהה יותר מפוליסת ביטוח לדירה המוגדרת בעלת סיכון נמוך יותר. דירה בקומת קרקע חשופה ליותר סכנות ואיומים וכך העלות החודשית של פוליסת הביטוח גבוהה יותר.

עלותה הגבוהה של פוליסת הביטוח מצריכה בירור והשוואה של מחירים. בלחיצה קלה על הכפתור מטה תוכלו למלא טופס ותוך זמן קצר חברות ביטוח מובילות בארץ יחזרו אליכם עם 4 הצעות אטרקטיביות לפוליסת ביטוח דירת קרקע.

 

השוואת מחירי ביטוח דירה וקבלת 4 הצעות משתלמות

ביטוח לדירת קרקע
מאמרים נוספים בתחום ביטוח דירה