ביטוח תכולה
מוצרים נוספים
 

ביטוח תכולה

לאחר רכישת דירה, רצוי לבטחהּ על מנת לשמורה על המבנה הנרכש ועל תכולתו. גם דיירים השוכרים את דירתם יכולים להעזר בביטוח זה. פוליסת ביטוח דירה מורכבת משני סוגי ביטוח. ביטוח מבנה וביטוח תכולה, ניתן לרכוש סוג אחד של ביטוח וגם את שניהם יחדיו. מאמר זה יסביר מהו ביטוח תכולה לדירה.

מהי תכולת הבית?

תכולת הבית הנה הרהיטים, התכשיטים, יצירות האמנות במידה ויש, כל מוצרי החשמל, מזגן, תנור, מחשב, טלביזיה, שטיחים וכל יתר הדברים בעלי הערך שניתן להזיזם ממקומם.

מפני מה מכסה ביטוח תכולה?

ביטוח תכולה מכסה מפני פריצות, גניבות של מכשירים מתוך הבית והשחתת רכוש. בנוסף, פוליסת ביטוח לתכולת הבית מכסה מפני שיטפונות והצפות, נזקי אש, פגיעת רעידת אדמה, פגיעת ברקים ורעמים וכל אסון אשר יפגע בחפצים היקרים לכם.

כיצד יודעים מהו ערכה הכספי של תכולת הבית?

בעת רכישת פוליסת ביטוח תכולת דירה, שמאי מקצועי יאמוד את הסכום הכולל של מגוון החפצים הנמצאים בבית, או בדירה. הסכום אליו יגיע השמאי ישפיע על עלות הביטוח, שתהיה כאחוזים בודדים מהסכום שנאמד.

חשיבותו של ביטוח תכולה לבית או לדירה

ביטוח תכולה הנו הביטוח היחידי המכסה פגיעה בכל אותם חפצים בעלי ערכים כלכליים וערכים סנטימנטאליים. זו הדרך היחידה לקבל החזר מסוים לו ניזוקו החפצים המאגדים את זיכרונותיכם וחוויותיכם. בלחיצה מטה, יופיע טופס , במידה ותמלאו את הטופס, חברות מובילות מהארץ ישבו עליכם עם כ 4 הצעות אטרקטיביות.

 

השוואת מחירי ביטוח דירה וקבלת 4 הצעות משתלמות

הצעת ביטוח תכולה
מאמרים נוספים בתחום ביטוח דירה