ביטוח דירה
מוצרים נוספים
 

ביטוח דירה בחברת ביטוח ישירה

עד לפני כמה שנים, האופציה היחידה לרכוש ביטוח דירה הייתה באמצעות סוכני ביטוח של המבטחים המסורתיים; נאלצנו לנדוד בין הסוכנים השונים, לנסוע שעות אורוכת בפקקים, לתאם פגישות ולאסוף אינפורמציה באופן ידני במטרה לבצע השוואת מחירים, פעולות אשר גבו אנרגיה וזמן רב. כיום, פועלות בארץ שתי חברות ביטוח ישירות, ביטוח ישיר ו-AIG ,אשר מאפשרות לרכוש ביטוח דירה באופן מקוון או טלפוני. חברות ביטוח אלו מאפשרות לוותר על שירותיו של סוכן הביטוח ובכך להוזיל למעשה את הפרמיה.

הסיבות העיקריות לחדירת חברות הביטוח הישירות לשוק הישראלי:

זמינות - היכולת לרכוש ביטוח באופן מקוון או טלפוני, ללא הצורך בחתימת המבוטח, מאפשרת לצרכן הישראלי לרכוש את הפוליסה בכל שעה ומכל מקום. רכישה מקוונת דרך באמצעות אתר אינטרנט יכולה להתבצע מתי שנוח לכם, בלי קשר לשעות הפעילות של סוכן הביטוח וזהו כמובן יתרון משמעותי. כמו כן, ניתן לערוך השוואת מחירים ולאסוף מידע רלוונטי באופן מקוון ובכך לחסוך את הנסיעות האינסופיות בין סוכני ביטוח שונים.

ויתור על עמלת סוכן - עד כה היה נהוג שסוכן ביטוח גובה עמלת שירות עבור הייעוץ המקצועי שהוא מענקי בעת בחירת ורכישת הפוליסה. באמצעות ויתור על שירותיו של סוכן הביטוח, יכולות החברות הישירות להוזיל את הפרמיה על חשבון עמלת הסוכן שנהוג לגבות. מדובר בחיסכון לא קטן אשר קורץ ללקוחות רבים.

חשוב לזכור - לפני רכישת ביטוח דירה מומלץ לבצע השוואה מקיפה, הן מבחינת מחיר והן מבחינת תוכן הפוליסה. בידקו מהו גובה הכיסוי שניתן, אלו תנאים כוללת הפוליסה, מהם המקרים אותם הפוליסה אינה מכסה והאם ניתן להוסיף כיסויים במסגרת כתבי שירות (הרחבות ותוספות לפוליסה). כמו כן, מומלץ לערוך השוואה בין חברות ביטוח ישירות לסוכני ביטוח ולבדוק לא רק את המחיר אלא גם את התמורה שתקבלו, דוגמת יחס אישי, ייעוץ, איכות הפוליסה וכדומה.

 

השוואת מחירי ביטוח דירה וקבלת 4 הצעות משתלמות

ביטוח ישיר לדירה
מאמרים נוספים בתחום ביטוח דירה