ביטוח מבנה
מוצרים נוספים
 

ביטוח מבנה

ביטוח מבנה הינו חלק מפוליסת ביטוח דירה. ביטוח הדירה מורכב משני סוגי ביטוח. האחד ביטוח תכולה, המכסה נגד סיכונים לחפצים המצויים בתוך הבית וניתנים להזזה. השני ביטוח מבנה, המכסה עבור נזקים העשויים לפגוע בתשתית הבית כגון: קירות, דלתות, חלונות, צנרת, ברצפות ותקרה, אסלות ואמבטיות המחוברות אל קירות הבית, שטיחים מקיר אל קיר, נזקים העלולים לפגוע בהספקת החשמל, בדודים ובכל אותם חלקים אשר לא ניתן להזיז במרחב הבית, במידה וישנה גינה, ניתן למצוא פוליסת ביטוח מבנה המכסה כנגד נזקים לגינה ולקרקע הסובבת את הבניין.

מפני מה מכסה ביטוח מבנה?

ביטוח מבנה לדירה או לבית מכסה כנגד פגיעה של סכנות חיצוניות כגון: שטפונות, סערות, סופות, נפילת עצים ורעידות אדמה, או אף התנגשות של מטוס או רכב במבנה. בנוסף, מכסה כנגד פגיעות פנימיות במבנה כגון הצפות ונזילות. ביטוח זה מכסה גם במידה וישנה פגיעה בתשתית הביוב של הבניין. הביטוח מכסה גם כנגד השחתת הפתחים בבית, חלונות דלתות, מנעולים במידה והבית נפרץ והושחת.

מה משפיע על ערכו של פוליסת ביטוח המבנה?

ערכו הכספי של המבנה נקבע על פי הערכת עלות הבנייה, תוך התחשבות בקומת הבית, באיזור גיאוגראפי וברמת מיגון המבנה. ערכו של ביטוח המבנה אינו זהה לערכו של הבית מאחר ועלות הקרקע אינה כלולה בתחשיב. פוליסת ביטוח מבנה תעלה כמספר אחוזים בודדים מערכו של המבנה.

חשיבותו של ביטוח מבנה לבית או לדירה

רכשת דירה הינה השקעה רצינית. מדובר בנכס כלכלי חשוב מאוד. ביטוח מבנה הינו ביטוח אשר מכסה את דירתכם כך שבעת אסון תוכלו להיות רגועים ולדעת כי הביטוח יכסה את עלות הנזק. במידה והנכם רוצים לרכוש ביטוח מבנה, לחצו מטה ומלאו את הטופס. תוך זמן קצת יחזרו אליכם עם 4 הצעות אטרקטיביות מחברות ביטוח מובילות.

 

השוואת מחירי ביטוח דירה וקבלת 4 הצעות משתלמות

הצעות לביטוח מבנה
מאמרים נוספים בתחום ביטוח דירה