ביטוח דירה
מוצרים נוספים
 

ביטוח לדירה

הרוב הגדול של האנשים עובד קשה מאוד עבור כספו, וקשה עוד יותר במטרה לשמור עליו. זה ידוע לכל שלא קל להרוויח ולא פשוט לחסוך, וכשלבסוף אנחנו מצליחים לרכוש דירה אנו נבקש להגן עליה עד כמה שרק ניתן. בדיוק למען תכלית זו קיימת פוליסת ביטוח לדירה. פוליסת ביטוח לדירה היא המתכון שלנו לשקט נפשי כיוון שהיא מעניקה לנו כיסוי מפני נזקים אפשריים. הפוליסה מתחלקת לשני ביטוחים:

ביטוח אחד הוא ביטוח פנים הדירה – מכונה בהגהה המקצועית ביטוח תכולה, נועד כדי להעניק כיסוי לרהיטים וחפצים הנמצאים בתוך הדירה מפני נזק אפשר כתוצאה מפריצה, שריפה וכדומה. הביטוח השני הוא ביטוח מבנה הדירה – ביטוח זה נועד לתת כיסוי מפני נזק אפשרי למבנה עצמו של הדירה כמו במקרה של שריפה, רעידת אדמה וכו'.

את הפוליסה אפשר לרכוש באחת משתי הדרכים הבאות:

חברת ביטוח ישירה – היתרון הגדול של רכישת ביטוח דירה באמצעות חברת ביטוח ישרה הוא ויתור על עמלת הסוכן והוזלת הפרמיה באופן משמעותי. כמו כן, חברות ביטוח רבות מאפשרות לרכוש את הפוליסה באופן טלפוני או ישירות דרך אתר האינטרנט שלהן, וחלקן אף מציעות הנחה נוספת לרוכשי ביטוח אונליין.

סוכן ביטוח – היתרון הגדול של רכישת ביטוח דירה אצל סוכן ביטוח הוא ביחס האישי והליווי הצמוד והמקצועי שניתן להבדיל מהשירות הניתן אצל נציג חברת ביטוח ישירה. כמו כן, סוכן ביטוח יכול לשווק לכם פוליסות ביטוח דירה של מספר חברות שונות, בעוד נציג ביטוח יכול להציע פוליסות רק של החברה בה הוא עובד.

כאשר אנו מבקשים לרכוש פוליסת ביטוח לדירה חשוב שנבדוק לא רק את מחירה בפועל אלא גם את הכיסוי המוענק כפי שמפורט בחוזה, תוך בדיקה של הפרמטרים השונים. בידקו באלו מקרים לא מגיע לכם כיסוי ושיקלו האם כדאי לערוך ביטוח נוסף רק ליתר ביטחון, לדוגמה כבדירה מחזיקים תכשיטים ורכוש יקר ערך שלא מכוסה בפוליסה. הדרך הטובה ביותר להגן על הנכס שלנו היא ע"י רכישת ביטוח בית משולב המאגד את שני הביטוחים האלו ביחד, ובכך מספק לנו הגנה מרבית.

 

השוואת מחירי ביטוח דירה וקבלת 4 הצעות משתלמות

ביטוחים לדירה
מאמרים נוספים בתחום ביטוח דירה