מסחר בבורסה ביפן
מוצרים נוספים
 

מסחר בבורסה ביפן

כיצד ניתן לסחור בבורסה ביפן?

על אף שמדובר בארץ הרחוקה מארצנו הקטנה, כיום קל ופשוט לנהל מסחר בבורסה ביפן. פתיחת מסחר בבורסה ביפן מצריכה לפנות אל בית השקעות ישראלי ולהעביר לו בקשה לגבי מניה או מדד מסווימים הנסחרים בבורסה ביפן. בית ההשקעות מפנה את הבקשה לחבר בבורסת יפן, והוא מבצע את העסקה.

מה היא הבורסה המרכזית של יפן?

הבורסה המרכזית של יפן נמצאת בטוקיו. שמה TSE. הבורסה ביפן קיימת משנת 1878, ונחשבת כיום לבורסה השלישית בגודלה בעולם כולו. ניתן לסחור בבורסה במדד הניקיי המפורסם. השעות בהן מתקיים מסחר בבורסה ביפן הינן: 9:00 – 11:00 בבוקר ומתחדש ובין 12:30 ל 15:00. ימי הפיעולת הינם" שני, שלישי, רביעי, חמישי ושישי, בימי חג ומועדים לא יתקיים מסחר בבורת יפן.

יתרונות של מסחר בבורסה ביפן

כאשר סוחרים במטבע חוץ, הרווח כולל את תנודות המניה עצמה, או המדד הנסחר, ובנוסף נכלל גם שער המטבע הזר. במידה והמניה עולה ושער המטבע עולה גם הוא, הרווח יהיה רווח כפול למשקיע. בנוסף, במידה ומפזרים את ההשקעה למספר מקומות, מעלים את רמת היציבות של ההשקעה.

חסרונות של מסחר בבורסה ביפן

הבדל השעות בין יפן לישראל הינו גדול מאוד, על כן יש להתחשב בשעות בהן נערך מסחר בבוסה ביפן. כלומר, המסחר בבורסת יפן יחל אחר הצהריים על פי שעון ישראל. בנוסף, ימי פעילות המסר ביפן שונים מאלו שבישראל ויש להתחשב בכך.

השוואה עבור מסחר בבורסה ביפן

בתי השקעות המציעים מסחר בבורסות בחו"ל, גובים עמלה. גובה העמלה ויחסי האנוש בבית ההקשעות משתנים ממקום. ישנם בתי השקעות שיתאימו לציבור מסויים ובתי השקעות אחרים שיתאימו לציבור אחר. בכדי להרגיש כי הפקדתם את הכסף בידיים הנכונות, ערכו בעזרת מילוי הטופס המופיע בלחיצה על הפתור מטה, השוואה מקיפה בין בתי השקעות מובילים. הזינו את פרטיכם, ותוך זמן קצר נציגים טלפונים יצרו עימכם קשר ויציגו בפניכם מספר הצעות אטרקטיביות עבור מסחר בבורסה ביפן. בררו את גובה העמלות, את התנאים הנלווים ואם ישנם כאלה. את הנגישות למידע וזמינותו. אחרי ברור מקיף, ביחרו בבית ההשקעות המתאים לכם ביותר. השקיעו נכון ובצורה נבונה.

 

לקבלת הצעות עבור
מסחר בבורסה

סחר בבורסה של יפן
מאמרים נוספים בתחום מסחר בבורסה בחו"ל