מסחר בבורסה באנגליה
מוצרים נוספים
 

מסחר בבורסה באנגליה

כיצד ניתן לסחור בבורסה באנגליה?

לא צריך להיות בריטים מאופקים בשביל להשקיע במניית הרולס רויס הנסחרת בבורסה של לונדון, כחלק ממדד הפוטסי. כל משקיע ישראלי יכול להשקיע במניות הנסחרות בבורסת לונדון באמצעות פניה לבית השקעות שיבצע עבורו מסחר בבורסה באנגליה. בית ההשקעות הישראלי מקושר לחבר בורסה אנגלי, שמבצע עיסקאות עבורו, עיסקאות הנעשות על פי בקשת הלקוח.

מה היא הבורסה המרכזית של אנגליה?

הבורסה המרכזית באנגליה יושבת בלונדון ונקראת London Stock Exchange , המדד המרכזי הנסחר בה הוא מדד הפוסטי 100 המאגד את 100 החברות החזקות בבריטניה. ישנם מדדים נוספים כגון מדד הפוטסי 250, מדד הפוטסי 300, ומדדים נוספים. בורסה נוספת בלונדון היא ה AIM.

יתרונות של מסחר בבורסה באנגליה

ישנם יתרונות רבים לניהול מסר בבורסה באנגליה. ראשית פיזור ההשקעה במדינות שונות מעלה את רמת האיזון של המסחר ומקטינה את אחוז הסיכויים להפסיד. שנית, כאשר רוכשים מטבע סל, המשקיע במדד עצמו, כלומר בפוטסי 100, בעצם משקיעים ב100 חברות כך שההסתברות לרווח גדלה יותר משום שהינה מפוזרת על יותר חברות. חשוב לזכור שכשאר מנהלים מסחר בבורסה באנגליה, בעצם סוחרים במטבע זר, בפאונד. לצורך מסחר זה, מתבצעת המרת שקלים לפאונדים. במידה והמניה עולה, הרווח הוא בפאנוד, במידה ועלה שער הפאונד מול השקל נרשם רווח כפול, גם במטבע החוץ וגם במניה.

חסרונות של מסחר בבורסה באנגליה

חסרונות של מסחר בבורסה באנגליה הם בכך שלעיתים תנודות המסחר מושפעות מהמצב החברתי במדינה, ובימדה של אירועי פרעות או טרור, המסחר עלול להיפגע. על כן מומלץ להשקיע במספר בורסות ולא לנהל מסחר בבורסה באנגליה בלבד.

השוואה עבור מסחר בבורסה באנגליה

בתי השקעות המציעים מסחר בבורסות בחו"ל, גובים עמלה. גובה העמלה ויחסי האנוש בבית ההקשעות משתנים ממקום. ישנם בתי השקעות שיתאימו לציבור מסויים ובתי השקעות אחרים שיתאימו לציבור אחר. בכדי להרגיש כי הפקדתם את הכסף בידיים הנכונות, ערכו בעזרת מילוי הטופס המופיע בלחיצה על הפתור מטה, השוואה מקיפה בין בתי השקעות מובילים. הזינו את פרטיכם, ותוך זמן קצר נציגים טלפונים יצרו עימכם קשר ויציגו בפניכם מספר הצעות אטרקטיביות עבור מסחר בבורסה באנגליה. בררו את גובה העמלות, את התנאים הנלווים ואם ישנם כאלה. את הנגישות למידע וזמינותו. אחרי ברור מקיף, ביחרו בבית ההשקעות המתאים לכם ביותר. השקיעו נכון ובצורה נבונה.

 

לקבלת הצעות עבור
מסחר בבורסה

מסחר באנגליה בבורסה
מאמרים נוספים בתחום מסחר בבורסה בחו"ל