מסחר בבורסה בהודו
מוצרים נוספים
 

מסחר בבורסה בהודו

כיצד ניתן לסחור בבורסה בהודו?

כאשר מעוניינים לפתוח מסחר בבורסה בהודו, הדרך מישראל לבורסה ההודית קצרב בהרבה משנדמה. כל שצריך לעשות על מנת לסחור בבורסה בהודו, זה לפנות לבית השקעות ישראלי ולהעביר את הבקשה. בית ההשקעות יעביר את בקשת המשקיעים לחבר בורסה מהבורסה של הודו, ואותו חבר בורסה יבצע את הבקשה. את נתוני הבורסה ההודית ניתן לראות באתרים שונים באינטנט. יתכנו חברות אשר יעניקו ללקוחותיהם תוכנות מסויימות המאפשרות גישה ישירה למידע הרלוונטי למשקיע.

מה היא הבורסה המרכזית של הודו?

המקום המרכזי למסחר בבורסה בהודו, ממוקם במומבי (בומבי לשעבר), בורסת מומבי סוחרת במדד CNX Nifty. זו הבורסה התשיעית בגודלה בעולם, אשר נפתחה בשנת 1992.

יתרונות של מסחר בבורסה בהודו

מסחר בבורסה בחו"ל, מאפשר לפזר את כספי ההשקעה בין מספר רב של חברות. פיזור הכסף מוביל לאיזון הרווחים וההפסדים ומשפר את הסיכוי להרוויח. בנוסף, כאשר סוחרים במטבע זר, במידה שער המטבע עולה מול השקל, והמניה עולה, נרשם רווח כפול למשקיע.

חסרונות של מסחר בבורסה בהודו

ראשית יש לקחת בחשבון את הבדל השעות בין מומבי לישראל שעלול להקשות על ניהול המסחר. שנית, מרבית החברות הנסחרות בבורסה בהודו אין מוכרות למשקיע הישראלית. יש לברר היטב את יציבותו של השוק ההודי, לברר היטב את כל התנאים ואת הפרמטרים הרלוונטים ולהימנע משיקולים מוטעים.

השוואה עבור מסחר בבורסה בהודו

בתי השקעות המציעים מסחר בבוסות בחו"ל, גובים עמלה. גובה העמלה ויחסי האנוש בבית ההקשעות משתנים ממקום. ישנם בתי השקעות שיתאימו לציבור מסויים ובתי השקעות אחרים שיתאימו לציבור אחר. בכדי להרגיש כי הפקדתם את הכסף בידיים הנכונות, ערכו בעזרת מילוי הטופס המופיע בלחיצה על הפתור מטה, זה השוואה מקיפה בין בתי השקעות מובילים. הזינו את פרטיכם, ותוך זמן קצר נציגים טלפונים יצרו עימכם קשר ויציגו בפניכם מספר הצעות אטרקטיביות עבור מסחר בבורסה בהודו. בררו את גובה העמלות, את התנאים הנלווים ואם ישנם כאלה. את הנגישות למידע וזמינותו. אחרי ברור מקיף, ביחרו בבית ההשקעות המתאים לכם ביותר. השקיעו נכון ובצורה נבונה.

 

לקבלת הצעות עבור
מסחר בבורסה

 בהודו מסחר עצמאי
מאמרים נוספים בתחום מסחר בבורסה בחו"ל