מסחר בבורסה ביוון
מוצרים נוספים
 

מסחר בבורסה ביוון

כיצד ניתן לסחור בבורסה ביוון?

בורסת יוון אינה רחוקה מארצנו, אך בכדי לנהל מסחר בבורסה ביוון יש לפנות אל בית השקעות מהארץ שיעביר את הבקשה לחבר בורסה מהבורסה ביוון. חבר הבורסה היווני יבצע את הפעולה המתבקשת בלבד. אם המשקיעים מעוניינים בייעוץ והכוונה, עליהם לפנות את בית ההשקעות בארץ.

מה היא הבורסה המרכזית של יוון?

כבר בשנת 1876 הבורסה ביוון פתחה את שעריה בעיר אתונה. המדד הנסחר בבורסה של אתונה הוא מדד ה- Ftse Athex 20.

יתרונות של מסחר בבורסה ביוון

ביוון, כחלק מהיותה באיחוד האירופאי, הבורסה נסחרת באירו. כאשר בוחרים להשקיע בבורסה ביוון, פרט לרווח המניה במידה שזו עולה, ניתן להרוויח משערו של האירו מול השקל. נוסף על כך השקעה בבורסה בחו"ל מגדילה את סיכוי לשמור על איזון כלכלי. במידה ומתרחש אירוע מסויים במדינה, ישנה השפעה על תנודות המסחר בבורסה. פיזור הכסף בין מדינות שונות מקטין את הסיכון, מכיון שגם אם מניה מסויימת במדינה אחת תרד, הסיכוי שגם במדינה נוספת תרד המניה בה משקיעים קטן.

חסרונות של מסחר בבורסה ביוון

מסחר בבורסה ביוון נערך בימים שונים מהמסחר בישראל ויש להיות מודעים וערים לכך. בנוסף יש להיות מודעים ליציבות השוק ביוון. יש לברר ולבחון מה הן החברות היציבות בבורסת אתונה וכך למנוע שיקולים שגויים.

השוואה עבור מסחר בבורסה ביוון

בתי השקעות המציעים מסחר בבורסות בחו"ל, גובים עמלה. גובה העמלה ויחסי האנוש בבית ההקשעות משתנים ממקום. ישנם בתי השקעות שיתאימו לציבור מסויים ובתי השקעות אחרים שיתאימו לציבור אחר. בכדי להרגיש כי הפקדתם את הכסף בידיים הנכונות, ערכו בעזרת מילוי הטופס המופיע בלחיצה על הפתור מטה, מקיפה בין בתי השקעות מובילים. הזינו את פרטיכם, ותוך זמן קצר נציגים טלפונים יצרו עימכם קשר ויציגו בפניכם מספר הצעות אטרקטיביות עבור מסחר בבורסה ביוון. בררו את גובה העמלות, את התנאים הנלווים ואם ישנם כאלה. את הנגישות למידע וזמינותו. אחרי ברור מקיף, ביחרו בבית ההשקעות המתאים לכם ביותר. השקיעו נכון ובצורה נבונה.

 

לקבלת הצעות עבור
מסחר בבורסה

מסחר עצמאי ביוון
מאמרים נוספים בתחום מסחר בבורסה בחו"ל