מסחר בבורסה בסין
מוצרים נוספים
 

מסחר בבורסה בסין

כיצד ניתן לסחור בבורסה בסין?

סין אמנם ממוקמת במזרח הרחוק אך אין זה מונע מאדם ישראלי לנהל מסחר בבורסה בסין. כיום התהליך הינו פשוט וקל. יש לפנות לבית השקעות מהארץ, בית ההשקעות פונה אל חבר בורסה מהבורסה בסין ומפנה אליו את הבקשה של המשקיע הישראלי. בהתנהלות המסחר בבורסה בסין ניתן לראות באמצעות אתרי אינטרנט שונים. ישנם בתי השקעות שמציעים למשקיע מערכת הבודקת ישירות את תנודות המסחר בבורסה בה מושקוע הכסף.

מה היא הבורסה המרכזית של סין?

המקום המרכזי, והשני בגודלו במזרח הרחוק, והראשון בגודלו בו מתנהל מסחר בבורסה בסין, הינו בשנגחאי, אך גם בהונג קונג ישנה בורסה מרכזית לא פחות הממוקמת בין חמש הבורסות הגדולות. בבורסת הונג קונג סוחרים במדד האנג סאנג, מדד פופולארי מאוד ומוכר.

יתרונות של מסחר בבורסה בסין

כאשר משקיעים במטבע זר, יתכן ששערו מול השקל יעלה, במידה וגם שער המטבע וגם המניה עולים, נרשם רווח כפול למשקיעים. נוסף על כך, ככל שמפזרים את הכסף המושקע במקומות שונים מפחיתים את ההסתברות שכל ההשקעות יחוו הפסדים.

חסרונות של מסחר בבורסה בסין

בין ישראל לסין יש הבדל שעות מהותי, בנוסף כאשר בסין קיץ, בישראל חורף, הבדלים אלו עלולים להוות חיסרון בעת מסחר בבורסה בסין, אך אם לוקחים לתשומת הלב את ההבדלים הללו, ניתן לעקוף את החסרונות.

השוואה עבור מסחר בבורסה בסין

בתי השקעות המציעים מסחר בבורסות בחו"ל, גובים עמלה. גובה העמלה ויחסי האנוש בבית ההקשעות משתנים ממקום. ישנם בתי השקעות שיתאימו לציבור מסויים ובתי השקעות אחרים שיתאימו לציבור אחר. בכדי להרגיש כי הפקדתם את הכסף בידיים הנכונות, ערכו בעזרת מילוי הטופס המופיע בלחיצה על הפתור מטה, בעמוד זה השוואה מקיפה בין בתי השקעות מובילים. הזינו את פרטיכם, ותוך זמן קצר נציגים טלפונים יצרו עימכם קשר ויציגו בפניכם מספר הצעות אטרקטיביות עבור מסחר בבורסה בסין. בררו את גובה העמלות, את התנאים הנלווים ואם ישנם כאלה. את הנגישות למידע וזמינותו. אחרי ברור מקיף, ביחרו בבית ההשקעות המתאים לכם ביותר. השקיעו נכון ובצורה נבונה.

 

לקבלת הצעות עבור
מסחר בבורסה

מסחר עצמאי בסין
מאמרים נוספים בתחום מסחר בבורסה בחו"ל