מסחר בבורסה באיטליה
מוצרים נוספים
 

מסחר בבורסה באיטליה

כיצד ניתן לסחור בבורסה באיטליה?

ניתן לנהל מסחר בבורסה באיטליה מישראל. כל שנדרש לעשות הוא לפנות לבית ההשקעות המנהל את חשבון ההשקעות שלך, ולבקש לרכוש מניה מהבוסה האיטלקית. בית ההשקעות יוצר קשר עם חבר בורסה בבורסה האיטלקית והוא מבצע את הבקשת שהועברה לבית ההשקעות.

מה היא הבורסה המרכזית של איטליה?

הבורסה המרכזית של איטליה ממוקמת במילאנו ונקראת בורסה איטליאנו (S. p. A). בורסה איטליאנו סוחרת במדד הMIB. מדד MIB 30, כולל את 30 החברות המובילות הנסחרות בבורסה באיטליה.

יתרונות של מסחר בבורסה באיטליה

מכיוון שהמסחר באיטליה מתבצע באירו, על מנת שהשקל יוכל לרכוש מניות בבורסה באיטליה, יש להמירו. כשאר מניה הנסחרת בבורסה באיטליה עולה, ושער האירו מול השקל עולה, הרווח מההשקעה במטבע הזר עולה, ובעצם ניתן להגיד כי מדובר ברווח כפול. יתרון נוסף בהשקעה במסחר בבורסה באיטליה הוא בכך שכאשר משקיעים במקומות שונים בעולם ומפזרים אותו בין חברות חזקות, היציבות הכלכלית חזקה יותר.

חסרונות של מסחר בבורסה באיטליה

מסחר בבורסה האיטלקית, בדומה לכל מסחר בבורסות עולמיות, כפוף לזמני פעולה שונים, בהתאם להפרש השעות בין איטליה לישראל ולימים המסחר השונים. בנוסף על כך, מסחר בבורסה, כמו בכל בורסה, מושפע מהמצב המדיני של אותו מקום. יש לשים לב לאירועים המתרחשים באיטליה, אך ניתן להגן על הרווחים אם מפזרים את ההשקעות במספר בורסות עולמיות.

השוואה עבור מסחר בבורסה באיטליה

בתי השקעות המציעים מסחר בבוסות בחו"ל, גובים עמלה. גובה העמלה ויחסי האנוש בבית ההקשעות משתנים ממקום. ישנם בתי השקעות שיתאימו לציבור מסויים ובתי השקעות אחרים שיתאימו לציבור אחר. בכדי להרגיש כי הפקדתם את הכסף בידיים הנכונות, ערכו בעזרת מילוי הטופס המופיע בלחיצה על הפתור מטה, השוואה מקיפה בין בתי השקעות מובילים. הזינו את פרטיכם, ותוך זמן קצר נציגים טלפונים יצרו עימכם קשר ויציגו בפניכם מספר הצעות אטרקטיביות עבור מסחר בבורסה באיטליה. בררו את גובה העמלות, את התנאים הנלווים ואם ישנם כאלה. את הנגישות למידע וזמינותו. אחרי ברור מקיף, ביחרו בבית ההשקעות המתאים לכם ביותר. השקיעו נכון ובצורה נבונה.

 

לקבלת הצעות עבור
מסחר בבורסה

מסחר באיטליה הצעות
מאמרים נוספים בתחום מסחר בבורסה בחו"ל