מסחר בבורסה בגרמניה
מוצרים נוספים
 

מסחר בבורסה בגרמניה

כיצד ניתן לסחור בבורסה בגרמניה?

אדידס, BMW וקבוצת פולסווגן הינן חברות מובילות ומוכרות בעולם כולו. מסחר בבורסה בגרמניה מאפשר לרכוש מניות של חברות אלו וחברות נוספות. על-מנת לסחור בבורסה בגרמניה יש לפנות לבית השקעות בארץ, בית ההשקעות הישראלי יצור קשר עם חבר בורסה גרמניף שעימו בית ההשקעות בקשר, והוא יבצע את המסחר על פי הבקשה שהגיעה לבית ההשקעות הישראלי.

מה היא הבורסה המרכזית של גרמניה?

בגרמניה ישן מספר בורסות, אך המרכזית שבהן היא הבורסה בפרנקפורט. המדד הנסחר בה הוא מדד הדאקס (DAX), וזו נחשבת לאחד ממרכזי המסחר הגדולים והמובילים בעולם. בשל הפופולאריות של המסחר בבורסה בפרנקפורט, משקיעים בה לקוחות ממדיניות שונות פרט לגרמניה עצמה.

יתרונות של מסחר בבורסה בגרמניה

מסחר בבורסה בגרמניה מקנה יתרונות רבים. כשמשקיעים במטבע חוץ כאשר המניה עולה, במידה וגם שער האירו עולה מול השקל, הרווח הינו כפול. נוסף על כך, ככל שמפזרים את כספי ההשקעה בין מדינות שונות, ניתן להשיג יציבות רבה יותר. אם מתעוררים קשיים מדיניים במדינה אחת והמסחר בבורסה נפגע מהם, מדינה אחרת נטולת קשיים תוכל לשמור על יציבות של כללית של סך כל ההשקעות.

חסרונות של מסחר בבורסה בגרמניה

מסחר בבורה בגרמניה הינו, מסחר במטבע זה ובשוק הזר לציבור הישראלי. על מנת להימנע מהפסדים יש ללמוד היטב את השוק ואת נתוני המדד או המניה אותה רוצים לרכוש. בנוסף, יש להיות ערים לכך שזמני המסחר במניות שונה משעון ישראל ואף ימי העבודה הינם שונים משבוע העבודה המקובל בארץ.

השוואה עבור מסחר בבורסה בגרמניה

בתי השקעות המציעים מסחר בבוסות בחו"ל, גובים עמלה. גובה העמלה ויחסי האנוש בבית ההקשעות משתנים ממקום. ישנם בתי השקעות שיתאימו לציבור מסויים ובתי השקעות אחרים שיתאימו לציבור אחר. בכדי להרגיש כי הפקדתם את הכסף בידיים הנכונות, ערכו בעזרת מילוי הטופס המופיע בלחיצה על הפתור מטה, השוואה מקיפה בין בתי השקעות מובילים. הזינו את פרטיכם, ותוך זמן קצר נציגים טלפונים יצרו עימכם קשר ויציגו בפניכם מספר הצעות אטרקטיביות עבור מסחר בבורסה בגרמניה. בררו את גובה העמלות, את התנאים הנלווים ואם ישנם כאלה. את הנגישות למידע וזמינותו. אחרי ברור מקיף, ביחרו בבית ההשקעות המתאים לכם ביותר. השקיעו נכון ובצורה נבונה.

 

לקבלת הצעות עבור
מסחר בבורסה

מסחר עצמאי בגרמניה
מאמרים נוספים בתחום מסחר בבורסה בחו"ל