מסחר בבורסה בקנדה
מוצרים נוספים
 

מסחר בבורסה בקנדה

כיצד ניתן לסחור בבורסה בקנדה?

אם ברצונכם לפתוח מסחר בבורסה בקנדה, כיום התהליך קל מתמיד. פונים לבית השקעות ישראלי עם בקשה למסחר בבורסה בקנדה. בית ההשקעות הישראלי פונה לחבר בורסה, בבורסה הקנדית ומעביר לו את בקשת המשקיע הישראלי. את נתוני המסחר ניתן לראות באינטרנט ולפעמים במערכת ממוחשבת הניתנת על ידי בית ההשקעות.

מה היא הבורסה המרכזית של קנדה?

מרכזו של המסחר בבורסה בקנה ממוקם בטורנטו. בורסת טורונטו נראת גם TSX, הבורסה של טורונטו הוקמה כבר בשנת 1861, המדד הנסחר בה הוא מדד ה S&P/TSX. בורסת טורונטו היא הבורסה השביעית בגודלה בעולם. שעות הפעילות בהן נערך מסחר בבורסה בקנדה הן 09:30 עד 16:00 ומ16:15 עד 17:00, כל יום פרט לימי ראשון, שבת וימי חג ומועד. המסחר בבורסה של טורונטו יפתח בשעות אחר הצהרים על פי שעון ישראל.

יתרונות של מסחר בבורסה בקנדה

משום שבורסת טורונטו הינה הבורסה השביעית בגודלה בעולם, ההשקעה במסחר בה תהיה בטוחה יותר. פיזור הכסף מקנה יציבות רבה יותר של רווחים. יש לזכור כי בעת השקעה במטבע חוץ, במידה וערך המטבע עולה והמניה עולה, נרשם רווח כפול למשקיע.

חסרונות של מסחר בבורסה בקנדה

מסחר בבורסה בקנדה מתחיל בשעות אחר הצהרים על פי שעון ישראל ומסתיים בחצות, על פי שעון ישראל, הבדל זה יכול להקשות על המשקיעים הישראלים. בנוסף יש להיות ערים לימי המסחר השונים מימי המסחר בבורסת תל אביב.

השוואה עבור מסחר בבורסה בקנדה

בתי השקעות המציעים מסחר בבוסות בחו"ל, גובים עמלה. גובה העמלה ויחסי האנוש בבית ההקשעות משתנים ממקום. ישנם בתי השקעות שיתאימו לציבור מסויים ובתי השקעות אחרים שיתאימו לציבור אחר. בכדי להרגיש כי הפקדתם את הכסף בידיים הנכונות, ערכו בעזרת מילוי הטופס המופיע בלחיצה על הפתור מטה, השוואה מקיפה בין בתי השקעות מובילים. הזינו את פרטיכם, ותוך זמן קצר נציגים טלפונים יצרו עימכם קשר ויציגו בפניכם מספר הצעות אטרקטיביות עבור מסחר בבורסה בקנדה. בררו את גובה העמלות, את התנאים הנלווים ואם ישנם כאלה. את הנגישות למידע וזמינותו. אחרי ברור מקיף, ביחרו בבית ההשקעות המתאים לכם ביותר. השקיעו נכון ובצורה נבונה.

 

לקבלת הצעות עבור
מסחר בבורסה

מסחר בקנדה
מאמרים נוספים בתחום מסחר בבורסה בחו"ל