מסחר בבורסה בארהב
מוצרים נוספים
 

מסחר בבורסה בארה"ב

כיצד ניתן לסחור בבורסה בארה"ב?

גם אם אינכם אזרחים או תושבי ארצות הברית, גם אם כף רגלכם מעולם לא דרכה ביבשת המערבית, הינכם יכולים לסחור בבורסה בארה"ב. הכיצד? ישנם בתי השקעות ישראלים להם קשר ישיר אל חבר בורסה בארה"ב.

תהליך מסחר בבורסה בארה"ב אינו מורכב. המשקיע הישראלי פונה לבית ההשקעות ומבקש לסחור בבורסה בארה"ב. בית ההשקעות יוצר קשר עם חבר בורסה בארה"ב, ואליו מעביר את בקשות המשקיע.

אילו בורסות קיימות בארה"ב

הבורסות בארה"ב הן מהמוכרות ביותר ומהפופולאריות ביותר. בניו יורק עצמה מצויות שתים מהבורסות החזקות ביותר בארצות הברית ובעולם כולו. בורסת ניו-יורק והנסד"ק. בארצות הברית ישנן בורסות נוספות כגון הבורסה של פלורידה ובורסת שיקאגו. הבורסאות מתמחאות בסוגי מסחר שונים. המדדים הפופולארים הנסחרים בארה"ב הם מדד הנסדא"ק ומדד הדאו ג'ונס.

היתרונות

הייתרונות בניהול מסחר בבורסה בארה"ב, נובעים ראשית כל מגודלה של הבורסה. מספר החברות רב ולכן באמצעות פיזור ההשקעה הכסף ינוע בצורה מאוזנת ויהיו סיכוים גבוהים יותר לרווח. בנוסף, ככל שהדולר מתחזק, במידה והמניה עולה, הרווח למשקיעים הינו רווח כפול, זאת משום שהמסחר נעשה לאחר המרת השקל הישראלי לדולר בכדי לנהל מסחר בבורסה בארה"ב.

חסרונות

הבדלי השעות בין ישראל לניו יורק עלולים להקשות על המסחר, משום שהמסחר בבורסות בניויורק מסתיים בשעות הלילה על פי שעון ישראל. בנוסף, יש להיות מודעים לימי החגים והמועדים בהם לא יתקיים מסחר בבורסה בארה"ב, אשר אינם זהים לאלו של ישראל.

השוואה עבור מסחר בבורסה בארה"ב

בתי השקעות המציעים מסחר בבורסות בחו"ל, גובים עמלה. גובה העמלה ויחסי האנוש בבית ההקשעות משתנים ממקום. ישנם בתי השקעות שיתאימו לציבור מסויים ובתי השקעות אחרים שיתאימו לציבור אחר. בכדי להרגיש כי הפקדתם את הכסף בידיים הנכונות, ערכו בעזרת מילוי הטופס המופיע בלחיצה על הפתור מטה, השוואה מקיפה בין בתי השקעות מובילים. הזינו את פרטיכם, ותוך זמן קצר נציגים טלפונים יצרו עימכם קשר ויציגו בפניכם מספר הצעות אטרקטיביות עבור מסחר בבורסה בארה"ב. בררו את גובה העמלות, את התנאים הנלווים ואם ישנם כאלה. את הנגישות למידע וזמינותו. אחרי ברור מקיף, ביחרו בבית ההשקעות המתאים לכם ביותר. השקיעו נכון ובצורה נבונה.

 

לקבלת הצעות עבור
מסחר בבורסה

מסחר בבורסה בארהב
מאמרים נוספים בתחום מסחר בבורסה בחו"ל