הלוואות
מוצרים נוספים
 

הלוואות חוץ בנקאיות

במאמר זה נסביר מהן הלוואות חוץ בנקאיות, למי הן מיועדות ומהם הדברים שחשוב לבדוק בטרם מתחייבים להלוואות מסוג זה. הלוואות חוץ בנקאיות הן הלוואות שניתנות מחוץ למסגרת הבנקאית. בעבר יכלנו לקבל מימון כספי אך ורק מהבנק אך בשנים האחרונות התחום הפיננסי התפתח, וכעת ניתן לקבל הלוואות גם ממקורות חוץ בנקאיים.

מקורות חוץ בנקאיים נפוצים הם: חברות אשראי, קופות גמל (בתי השקעות) וכדומה. מומלץ לערוך השוואה מקיפה בין הלוואות חוץ בנקאיות והלוואות בנקאיות בכדי שתוכלו למצוא את ההלוואה המתאימה והמשתלמת ביותר עבורכם. לשם כך, עליכם לדעת מהם הצרכים המדוייקים שלכם ומהם גבולות התקציב שברשותכם.

אחד היתרונות הגדולים של הלוואות חוץ בנקאיות הוא האפשרות לקחת הלוואה של עד 30 אלף ש"ח מבלי להחתים ערבים - ומבלי להעמיד ביטחונות. יתרון נוסף ובהגדלת מסגרת האשראי שלנו ע"י צבירת אשראי נוסף שאינו ממוקם בחשבון העובר ושב שלנו בבנק. כמו כן, הגופים החוץ בנקאיים מציעים הלוואות במחירים תחרותיים בהשוואה לתנאי הלוואות בבנקים.

בעת עריכת השוואה, חשוב לבדוק לא רק את גובה הריבית, אלא גם את תנאי ההלוואה, פריסת תשלומים מקסימלית ותנאי החזר חודשיים. יש להתאים בין היכולות הכלכלית של הלווה למסגרת הפיננסית המתאימה לו ביותר. אתר פננסים מאפשר לכם לקבל הצעות עבור הלוואה חוץ בנקאית בחינם וללא כל התחייבות. מלאו טופס קצר, ונציגי הגופים הפיננסיים המובילים ייצרו עמכם קשר עוד היום.

מאמרים נוספים בתחום הלווואת חוץ בנקאיות

 

להשוואת תנאים פיננסים עבור הלוואות וקבלת 4 הצעות

הלוואה חוץ בנקאית
מאמרים נוספים בתחום הלוואות