הלוואות
מוצרים נוספים
 

הלוואה חוץ בנקאית

מהי הלוואה חוץ בנקאית? הלוואה שאינה במסגרת הבנק, הלוואות חוץ בנקאיות יכולות להגיע ממספר גורמים כמו: חברות אשראי, קופות גמל ומלווים נוספים, חוקיים, שאינם בנק. האם הלוואות חוץ בנקאיות עדיפות? לצורך כך עלייך לערוך השוואת תנאים אשר ניתן לכל לווה באופן ספיציפי.

להלוואה חוץ בנקאית יש מספר יתרונות על פני הלוואות שנלקחות מהבנקים. ראשית בניגוד להלוואה שנלקחת על ידי הבנק, לחלק מההלוואות החוץ בנקאיות עד סכום של 30,000 אין לנו צורך בביטחונות או בערבים. חברות האשראי ושאר הגופים החוץ בנקאיים מנתחים את הלקוחות באופן סטטיסטי ועל בסיס התאמה ממוצע מסויים מעניקים את ההלוואה ואת התנאים בגינם.

הגופים החוץ בנקאיים מעניקים הלוואות בתנאים תחרותיים ביחס לתנאי הלוואות הבנקים. יתרון נוסף שקיים במימון מסוג זה הוא האפשרות ללקיחת אשראי נוסף שאינו במסגרת האשראי שמתאפשר לנו לנצל בבנק ובכך להרחיב את אפשרויות האשראי שלנו.

בהלוואות חוץ בנקאיות התנאים משתנים בין הגופים השונים וכדאי תמיד לבדוק את תנאי ההלוואה. כל גוף מציע ריבית שונה, פריסת תשלומים שונה ותנאי החזר שונים. כל אחד מאיתנו זקוק לתנאי הלוואה שונים על פי כל מיני קריטריונים כמו: גודל משכורת, סכום ההלוואה שאנו רוצים וכו'. לכן כדאי לקבל מספר הצעות ,לבצע השוואת מחירים ולבחור את ההצעה המתאימה לכם ביותר.

 

להשוואת תנאים פיננסים עבור הלוואות וקבלת 4 הצעות

הלוואה מחברות אשראי
הלוואות חוץ בנקאיות