הלוואות
מוצרים נוספים
 

הלוואה מחברות אשראי

חברות האשראי מציעות היום ללקוחות כל הבנקים הלוואה באמצעות כרטיס אשראי יעודי אשר הינו כלי לניהול הוצאות שותפות. באמצעות הלוואה מחברת אשראי ניתן לפרוס את ההוצאות החודשיות בצורה נכונה ומחושבת. במידה וההוצאות החודשיות גדולות מההכנסות המשפחתיות עליכם לקחת הלוואה, ובמקביל או לצמצם את ההוצאות או להגדיל את ההכנסות. עד שתעשו כן הלוואות מחברות אשראי הן אחת מהאפשרויות העומדות בפניכם.

הלוואות מסוג זה הן בדרך כלל הלוואות בתנאים תחרותיים וקיימות בהן הרבה אופציות בצורה כזו שבכל אחד יכול להתאים לעצמו את תנאי ההלוואה שמתאימים לו. כמו כן נותנות חברות האשראי אפשרות לפרוס לתשלומים חיובים שכבר חויבו או יחוייבו בעתיד בכרטיס האשראי. החזרי ההלוואה לרוב גמישים מאוד והתנאים שנותנות חברות האשראי מגוונים מאוד.

חברות האשראי לעומת הבנקים לא יבקשו ערבויות או חסכונות כפיקדון אך הן כן ייבדקו לפני לקיחת ההלוואה את דפוסי ההתנהגות שלכם בכרטיסי האשראי שקיימים על מנת לבדוק אם הינכם מסוגלים לעמוד בתשלומי ההחזר של ההלוואה. גודל ההלוואה מוגבל לסכום של 30,000 ₪ הניתן להחזר של עד 36 תשלומים. כמובן, שגם הלוואה זו מותנית בתשלום ריביות, עמלה על לקיחת ההלוואה עצמה בגובה של 29-44 ₪ וריבית הצמודה לזמן החזר ההלוואה, הנעה בין פריים+1.5% לבין פריים+7.5%. יתרון חשוב נוסף שיש לסוג הלוואה שכזה הוא בתהליך קבלת ההלוואה - ניתן לקבל אותו 24 שעות ביממה, דרך המענה הטלפוני של חברות האשראי, הוא ניתן באופן מיידי ללא צורך בהגעה למשרדי החברה.

לסיכום, אם חשבתם להיכנס למשיכת יתר בחשבון העו"ש אך חששתם מן הריביות הגבוהות שאתם עלולים לשלם, או שרציתם לצאת לטיול אך ההלוואות הניתנות היום יקרות מדי עבורכם, מומלץ לבדוק את אפשרויות המימון באמצעות כרטיסי האשראי המוצעות על ידי חברות האשראי השונות. התחרות שנפתחה בתחום יוצרת עמלות וריביות בתנאים נוחים עם נוחות מתקדמת בתהליך קבלת ההלוואה, על ידי שיחת טלפון.

 

קבל 4 הצעות עבור הלוואה עוד היום

הלוואת אשראי
הלוואות חוץ בנקאיות