הלוואות
מוצרים נוספים
 

הלוואה מחברת ביטוח

הלוואה מחברת ביטוח? תתפלא. חברות ביטוח רבות מעניקות הלוואה לבעלי פוליסות ביטוח חיים, קרן פנסיה,קופות גמל וקרן השתלמות. למעשה הכסף המופקד בחברת הביטוח הוא הבטוחה להלוואה. הלוואות אלא הינן בעלות סיכון מצומצם עבור המלווה מאחר והכסף נמצא בערבון בחברת הביטוח.

חברות הביטוח מאפשרות מתן הלוואה לשימוש מיידי ללקוחותיהם המחזיקים בקופת גמל או בקרן השתלמות בחברת הביטוח, בעלי ותק של 3 שנים ומעלה. ההלוואה ניתנת כנגד הכספים המושקעים בקופת הגמל או בקרן ההשתלמות וגובה ההלוואה יכול להגיע עד ל-70% מכספי הקופה או הקרן.

למה כדאי לקחת הלוואה מחברת הביטוח?

ההלוואה הניתנת על ידי חברות הביטוח היא כנגד כספי קופה או קרן של הלווה הנמצאים אצלה. במידה והלווה אינו עומד בתשלומי ההלוואה רשאית חברת הביטוח לפרוע את כספי קופת הגמל או קרן הפנסיה ובכך מונעת מעצמה חברת הביטוח כל סיכון אפשרי. מסיבה זו התנאים של מימון מחברות הביטוח הם נוחים ואטרקטיבים מאוד. בנוסף, כאשר אדם מעוניין לקחת הלוואה אך אינו יכול לקחת הלוואה מגוף כמו בנק או חברת אשראי בגלל שאלו אינם מאפשרים לו ואכן קיימת לו קרן או קופה בחברת ביטוח יוכל אותו אדם לקחת הלוואה מחברת הביטוח.

אופציה זו של הלוואה מחברת ביטוח גם מאפשרת לבעלי קרנות פנסיה וקופות גמל שצריכים סכום כסף ורוצים למשוך את הכסף שהצטבר במהלך השנים לקחת הלוואה כנגד הקרן או הקופה ולא להוציא את הכסף לפני הזמן שהוגדר ולשלם בגין משיכה מוקדמת מס.

 

להשוואת תנאים פיננסים עבור הלוואות וקבלת 4 הצעות

הלוואות חברות ביטוח
הלוואות חוץ בנקאיות