הלוואות
מוצרים נוספים
 

הלוואה לחתונה

מתחתנים? מזל טוב. חתונה הינה אירוע יקר ולצערנו יש כאלה שעורכים חתונה הרבה מעבר ליכולת הפיננסית שלהם. במקרים כאלה הזוג המתחתן צריך הלוואה לחתונה. בדרך כלל המשפחות, ההורים של הזוג עוזרים.

מימון נוסף שמתקבל הוא באמצעות הלוואות בנקאיות או חוץ בנקאיות. מה היא הלוואה לחתונה? הלוואה לחתונה מתאפיינת בהחזר מהיר של רוב סכום ההלוואה. נוטלי ההלוואה מתכננים כי הסכום שעבורו לקחו את ההלוואה, עלות החתונה, יכוסה ברובו על ידי מתנות האורחים ובמקרה כזה הלווים רק זקוקים להלוואה בגובה עלות החתונה אותה הם לוקחים כחודש לפני החתונה ומחזירים אותה לאחר סיום החתונה, לאחר הפקדת השיקים כמובן.

הלוואה לחתונה כמו שציינו קודם הינה הלוואה שלרוב מוחזרת באופן מהיר לעומת כל הלוואה אחרת ,לכן צריך לבדוק את תנאי החזר ההלוואה שנותנים הבנקים והחברות חוץ בנקאיות. במקרה של הלוואות מסוג זה צריך לבדוק האם ניתן להחזיר את סכום הכסף בכל רגע ללא תשלום נוסף ומהו הסכום החודשי נדרש להחזר ההלוואה.

לפני לקיחת ההלוואה מומלץ מאוד לעשות בדיקה עם הספקים שייתנו לכם את שירותם כמו האולם, הדי ג'י, סלון הכלות וכו' לגבי העלות המדוייקת על מנת להעריך את שווי ההלוואה. בנוסף כדאי לבצע בדיקה מוקדמת של מספר הגעת המוזמנים ובכך למנוע בזבוז מיותר של כסף ולהיערך בהתאם למספר המנות שעליהן צריך לשלם מראש.

במידה והחלטתם לקחת הלוואה לחתונה כל ההכנות המוקדמות הללו יעזרו לכם לקחת סכום הלוואה שתואם להוצאות שלכם ובכך לא תחרגו מסכום ההלוואה שלקחתם. תמיד כדאי לקבל הצעות שונות ולבצע השוואה לגבי תנאי ההלוואה בין מספר גופים המספקים הלוואות מסוג זה. תנאי המימון חשובים מאוד ולכן כדאי לבדוק את כל הפרטים עם תחילת התהליך.

 

להשוואת תנאים פיננסים עבור הלוואות וקבלת 4 הצעות

הלוואת חתונה
מאמרים נוספים בתחום הלוואות