הלוואות
מוצרים נוספים
 

הלוואה לשיפוץ דירה

שיפוץ דירה הינו פרוייקט מורכב הדורש הרבה תכנון וסבלנות. כמו לכל פרוייקט גם לשיפוץ דירה יש צורך במימון. הלוואות לשיפוץ דירה או הלוואות בכלל הפכו להיות פופולאריות מאוד. בעבר בעלי דירות רבים היו חוסכים שנים רבות לצורך שיפוץ.

היום ניתן להקדים את השיפוץ, לקחת הלוואה ולמעשה לפרוס את תשלומי השיפוץ לאורך שנים, גם לאחר שהשיפוץ נגמר. כך כאשר אנו צעירים וחסרי אמצעים בתחילת דרכנו וזקוקים לשיפוץ דירה או נכס אנו יכולים לעשות זאת ולא לחכות הרבה שנים עד שיהיה לנו סכום כסף גדול. לכן במקום לחסוך זמן רב ניתן ניתן לעשות זאת מייד באמצעות הלוואה מתאימה ולשלם בתשלומים, למעשה כמו משכנתא. כמו כן שיפוץ הדירה ברוב המקרים יעלה את ערך הדירה.

ערך של דירה נקבע על פי מיקום הדירה, שוק הנדל"ן וכו' הלוואות עליהם איננו יכולים לשלוט אך אנו כן יכולים להעלות את הערך הדירה בעצמנו על ידי שיפוץ הדירה. לכן ללקיחת מסוג זה יש יתרון גדול ומשמעותי. כך תוכלו ליהנות מספר שנים מדירה משופצת ומשודרגת וכשתרצו למכור את הדירה תוכלו להחזיר את סכום ההלוואה ואף להרוויח סכום מסויים כי ערך הדירה יעלה.

לפני שלוקחים הלוואה לשיפוץ דירה כדאי להתייעץ עם בעל מקצוע ועם הספקים השונים שיעריכו את סכום השיפוץ אשר כולל בתוכו גם סכום נוסף להוצאות בלתי מתוכננות. זכרו שתמיד בשיפוץ דירה ישנן הוצאות נוספות שאינן מתוכננות מראש ואנו נתקלים בהן במהלך השיפוץ ,לכן כדאי לקחת זאת בחשבון כאשר לוקחים הלוואה לשיפוץ דירה.

 

להשוואת תנאים פיננסים עבור הלוואות וקבלת 4 הצעות

הלוואות שיפוץ
מאמרים נוספים בתחום הלוואות