השקעות
מוצרים נוספים
 

תיקי השקעות

במאמר זה נסביר מהם תיקי השקעות, כיצד הם מנוהלים ומהו תהליך השקעת כספים באמצעות בית השקעות. ישנן אינספור אופציות לגבי שימושים שונים שניתן לעשות בכסף; אנו יכולים לחסוך את הכסף בבנק ולהשתמש בו בעתיד, אנו יכולים לרכוש דירה או מכונית ואנו יכולים לממן לימודים או טיול שתמיד רצינו לעשות.

לכל אלו מתווספת האופציה של השקעת הכסף באמצעות בית השקעות. הכסף שאנו משקיעים ינוהל בתוך תיקי השקעות ע"י מנהל השקעות מומחה. מנהל ההשקעות הוא האדם שמחליט כיצד יש לסחור בכסף שלנו והיכן כדאי להשקיע אותו. כיוון שבהשקעות בכלל, ובתיקי השקעות בפרט, גלום אלמנט של סיכון – אנו קובעים מראש בעזרת מנהל ההשקעות מה תיהיה מדיניות ההשקעה שלנו.

מדיניות ההשקעה מתווה למנהל ההשקעות את אחוז ההשקעה המקסימלי שממנו אסור לו לחרוג, ומטרתה להגדיל את שליטתנו באלמנט הסיכון עד כמה שאפשר.

בארץ פועלים בתי השקעות רבים המתמחים בניהול תיקי השקעות. בנוסף, כל בית השקעות גובה עמלה אחרת בעבור השירות שהוא מעניק לנו (דוגמת יועץ השקעות, אנליסטים פיננסיים, כלכלנים ואנשי שוק הון). על מנת שנבחר בבית ההשקעות הטוב ביותר עבורנו בכדי שנוכל להפיק את שיעור התשואה הגבוה ביותר, עלינו לערוך השוואה מקיפה.

ישנם אתרים רבים, דוגמת אתר פיננסים, אשר מאפשרים לכם לקבל הצעות טלפוניות ממנהלי השקעות מנוסים. כל שעליכם לעשות הוא למלא טופס קצר וההצעות בדרך אליכם.

 

לקבלת הצעות עבור
תיקי השקעות

מהם תיקי השקעות
מאמרים נוספים בתחום השקעות