השקעות
מוצרים נוספים
 

מהו בית השקעות

במאמר זה נסביר מהו בית השקעות, כיצד משקיעים באמצעותו בשוק ההון ולאלו דברים חשוב לשים לב לפני שבוחרים היכן להשקיע את כספינו.

בית השקעות הוא גוף פיננסי המאפשר לנו להשקיע בשוק ההון באמצעות מגוון רחב של מוצרים פיננסיים, דוגמת: קרנות נאמנות, קרנות פנסיה, קרנות גידור, קרנות השתלמות, תעודות סל, קופות גמל ועוד.

בבית ההשקעות פועלים אנליסטים, צוות מחקר סטטיסטי, מנהל תיק השקעות, יועצי השקעות ועוד רבים אחרים - אשר תפקידים להבטיח תשואה גבוהה בסוף כל מחזור.

השקעה באמצעות בית השקעות הינה אופציה אידיאלית עבור אלו מאיתנו שלא אוחזים בידע המקצועי הדרוש על מנת לבצע מסחר עצמאי בבורסה. בית ההשקעות מעניק לנו מהידע והניסיון שלו, מעמיד לרשותנו צוות טכני ושירות לקוחות - ובתמורה אנו נדרשים לשלם עמלת דמי שירות.

כל בית השקעות דורש עמלה בגובה אחר, ולכן חשוב מאוד לבצע השוואת מחריים מקיפה בטרם מחליטים באיזה בית השקעות אנו מעוניינים להשקיע את כספינו.

אתר פיננסים מאפשר לכם ללערוך השוואת מחירים בים מספר בתי השקעות, ולקבל 4 הצעות טלפוניות, בחינם וללא כל התחייבות. כל שעליכם לעשות הוא למלא טופס הצעה קצר עבור בית השקעות, ונציגי בתי ההשקעות ייצרו עמכם קשר עוד היום.

 

לקבלת הצעות עבור השקעות

בתי השקעות
מאמרים נוספים בתחום השקעות