ביטוח משכנתא
מוצרים נוספים
 

היכן כדאי לרכוש ביטוח משכנתא

על-מנת לקבל הלוואה למשכנתא מהבנק, חובה לרכוש ביטוח משכנתא. כיום מוצעות מספר דרכים לרכישת ביטוח משכנתא. מאמר זה יפרט על הדרכים השונות, בכדי שתוכלו להחליט בעצמכם היכן כדאי לרכוש ביטוח משכנתא.

ביטוח משכנתא באמצעות הבנק

הדרך הראשונה, הפשוטה והמהירה היא לגשת לבנק, שדרכו מעוניינים לקבל את הלוואת המשכנתא ולרכוש דרכו פוליסת ביטוח משכנתא. אמנם הבנק עצמו לא מוכר ללווים פוליסת ביטוח, אך הוא מתווך באופן ישיר ומיידי, בינם לבין חברת ביטוח המוכרת ביטוח משכנתא וכך מודא שפוליסת הביטוח מתאימה לדרישות המאפשרות להלוות את כספי המשכנתא. בדרך זו ניתן לקבל בצורה המהירה ביותר והנוחה ביותר את הלוואת המשכנתא, אך נאצלים לשלם עמלת תיווך לבנק, עמלה אשר מעלה את עלות ביטוח השמכנתא בסכום משמעותי.

ביטוח משכנתא באמצעות חברת ביטוח ישירה

ניתן לבצע רכישה עצמאית של ביטוח משכנתא, בפניה טלפונית, או דרך האינטרנט, באמצעות אחת מחברות הביטוח הישירות. חברת ביטוח ישירה, תתאים לרוכשים פוליסה המתאימה להם, בתנאים הנוחים להם, אך לאחר הרכישה יאלצו לשוב אל הבנק, להציג את מסמכי הפוליסה המקוריים, ורק אחרי שיבדקו בבנק את פוליסת הביטוח, יאשרו את הלואת המשכנתא. לרכוש ביטוח משכנתא דרך חברת ביטוח ישירה, הינה דרך זולה, אך לא תמיד הנוחה ביותר. חברות ביטוח ישירות מוכרות הן ביטוח ישיר, 9000000, AIGוחברות נוספות, המפרסמות באמצעי המדיה השונים.

ביטוח משכנתא באמצעות סוכן ביטוח

הדרך השלישית והפופולארית, היא רכישת ביטוח משכנתא דרך סוכן ביטוח. סוכן הביטוח לרוב, הינו אדם אמין ומוכר, שניתן לסמוך עליו. הסוכן ילווה את הרוכשים לאורך כל תהליך רכישת הנכס, וידאג שיקבלו את תנאי פוליסת ביטוח המשכנתא במותאמים ביותר עבורם. על אף שסוכן גובה עמלת תיווך, ועדיין ישנו צורך להגיע לבנק עם מסמכי פוליסת הביטוח, בכדי שהבנק יאשר ויאפשר את קבלת המשכנתא, הסוכן מעניק יחס אנושי, חם ומסור.

 

להשוואת מחירי
ביטוח משכנתא
וקבלת 4 הצעות משתלמות

איך לרכוש ביטוח משכנתא
מאמרים נוספים בתחום ביטוח משכנתא