ביטוח משכנתא
מוצרים נוספים
 

ביטוח משכנתא באמצעות סוכן ביטוח

מהו ביטוח משכנתא?

ביטוח משכנתא הינו תנאי הכרחי לקבלת הלוואה למשכנתא. משום שמדובר בהלוואה גדולה מאוד וארוכת תווך, הבנקים דורשים שיהיה לה כיסוי ולכן מחייבים רכישת פוליסת ביטוח משכנתא. ביטוח משכנתא מורכב מביטוח חיים ומביטוח מבנה. ביטוח חיים מכסה עבור אי יכולת עמידה בהחזרת ההלוואה עקב פטירה או אובדן כושר עבודה של הלווה. ביטוח מבנה מכסה עבור נזקים חמורים מאוד במבנה. שרפה, רעידת אדמה, פגיעת ברק חמורה ונזקים חמורים נוספים, אלה כלולים תחת ביטוח מבנה, בפוליסת ביטוח משכנתא.

רכישת ביטוח משכנתא באמצעות סוכני ביטוח

סוכני ביטוח אלו אנשים אשר מכירים באופן אישי. סוכן ביטוח יוצר קשר עם חברות ביטוח ומוצא עבור רוכשי הביטוח, את תנאי הפוליסה המותאמים ביותר עבורם. סוכן ביטוח הינו אדם אמין, שעליו סומכים ויודעים כי הוא יברר ויסדר עבורכם את כל מה שתצטרכו. עם זאת, במידה ומדובר בפוליסת ביטוח משכנתא, יאלצו רוכשי הפוליסה לגשת לבנק עם מסמכי הפוליסה המקוריים ורק כך יוכלו לקבל אישור מהבנק עבור הלוואת המשכנתא.

יתרונות וחסרונות

לרכישת ביטוח משכנתא באמצעות סוכן ביטוח, ישנם מספר חסרונות. ראשית, סוכן הביטוח גובה עמלת תיווך על הקישור עם חברת הביטוח המוכרת את הפוליסה. שנית, על מנת לקבל את הלוואת המשכנתא יש לגשת אל הבנק ולודא שהפוליסה הנרכשה תקינה ועונה על דרישות הבנק בכדי שיוכלו לאשר את ההלוואה. אך למרות זאת, רבים מעדיפים לרכוש פוליסת ביטוח משכנתא דרך סוכני ביטוח מפני שהם אמינים מאוד, מוכרים ומעניקים יחס אישי. בנוסף, סוכני ביטוח ילוו את לווי המשכנתא, בכל השלבים הכלולים בתהליך רכישת הנכס החדש.

 

להשוואת מחירי
ביטוח משכנתא
וקבלת 4 הצעות משתלמות

סוכן ביטוח משכנתא
מאמרים נוספים בתחום ביטוח משכנתא