ביטוח משכנתא
מוצרים נוספים
 

ביטוח משכנתא באמצעות האינטרנט

במאמר זה נתייחס ליתרונות רכישת ביטוח משכנתא באמצעות האינטרנט: האינטרנט מאפשר לנו גישה נוחה ומהירה לכל מקום וכתוצאה מכך אנו יכולים לחסוך כסף, כיוון שנגישות זו מאפשרת לנו לערוך השוואות מחירים בזמן אמת ומול מספר גופים במקביל.

כל האינפורמציה הרלוונטית יכולה להגיע ישירות אליכם דרך מספר אתרים, דוגמת אתר מקיף, שמאפשרים לכם לקבל הצעות מחיר לביטוח משכנתא ע"י מילוי טופס קצר.

בטופס זה אתם תתבקשו למלא מספר פרטים בנוגע לסוג הביטוח הרצוי לכם, ולאחר שהטופס יעובד ע"י המערכת, סוכני ביטוח מהחברות המובילות בארץ יצרו אתכם קשר עם ההצעה המתאימה ביותר.

היתרונות של האיטרנט לא מסתיימים כאן, בנוסף לקבלת הצעת מחיר ממספר סוכנים, עומד לרשתוכם השימוש במחשבון משכנתא. מחשבון משכנתא הוא כלי פשוט ויעיל העוזר לכם לבצע חישוב החזרי משכנתא. בעזרתו תוכלו לראות כיצד כל משתנה משפיע על גובה ההחזר החודשי והגלובלי. המחשבון מאפשר לכם להזין לתוכו נתונים כמו סכום המשכנתא, תקופת החזר רצויה, מדד וריבית כדי שתבחינו בעצמכם כיצד שינוי אחד הפרמטרים משפיע על כל האחרים.

חשוב לציין שהמחשבון אינו בא כתחליף לפגישה עם יועץ משכנתאות מקצועי שיעזור לכם בחישוב החזרי משכנתא עפ"י קריטריונים כלכליים אישיים.

 

להשוואת מחירי
ביטוח משכנתא
וקבלת 4 הצעות משתלמות

ביטוח משכנתא באינטרנט
מאמרים נוספים בתחום ביטוח משכנתא