ביטוח רכב
מוצרים נוספים
 

תהליך רכישת ביטוח רכב

תהליך רכישת ביטוח רכב עלול להתגלות כתהליך ארוך ומורכב אם לא מבררים מראש מהן האופציות העומדות בפניכם. בטרם תחליטו על פוליסה כזאת או אחרת כדאי שתבררו לעצמכם מהם הדרישות והצרכים שלכם.

יש שלושה סוגי ביטוח רכב: ביטוח חובה, ביטוח צד ג וביטוח מקיף. ביטוח חובה כשמו כן הוא - חובה, ועליכם לרכוש אותו. לביטוח הבסיס הזה ניתן להוסיף ביטוח צד ג, למקרה של פגיעה ברכוש הזולת. ביטוח נוסף הוא ביטוח מקיף לרכב אשר מעניק כר כיסויים נרחב במקרה של תאונה או נזק לרכוש. כיוון שביטוח מקיף לרכב הוא ביטוח יקר יחסית, כדאי לשקול היטב האם כדאי לכם לרכוש אותו.

אתם צריכים להתאים בין הרכב לפוליסה: אם יש ברכשותם רכב ישן ייתכן כי ביטוח חובה וצד ג' יספיקו בהחלט, אבל אם מדובר ברכב חדש עם סכנת פריצה אז כדאי לכם לשקול רכישת ביטוח מקיף.

לפוליסות השונות יש תעריפים שונים ובכדי להוזיל את הפרמיה עד כמה שניתן כדאי לכם לבדוק אלו הנחות ניתנות במצבים מסויימים. לדוגמה, ידוע כי חברות הביטוח יגבו פרמיה נמוכה מנהג ותיק ללא עבר של תאונות,לעומת נהג צעיר ללא היסטוריה של תאונות. ההקלות בפרמיה ניתנות בהתאם לנתונים סטטיסטיים, אז אם אתם לא משתייכים לקבוצת סיכון חריגה (צעירים, בעלי רקע קודם בתביעות) כדאי לכם לברר לאלו הנחות אתם זכאים.

דרך נוחה וקלה לערוך השוואת מחירים אפקטיבית היא בעזרתם של מספר אתרי אינטרנט, דוגמת אתר פיננסים, אשר מאפשרים לכם לקבל מספר הצעות טלפוניות מחברות ביטוח מובילות ע"י מילוי טופס קצר.

 

להשוואת מחירי ביטוח רכב
וקבלת 4 הצעות משתלמות

פוליסתביטוח רכב
מאמרים נוספים בתחום ביטוח רכב