הצעת ביטוח לרכב
מוצרים נוספים
 

הצעת מחיר לביטוח רכב

הצעד הראשון בבחירת פוליסת ביטוח רכב מתאימה, הוא לקבל הצעת מחיר לביטוח רכב ממספר חברות ביטוח. לאחר שקיבלתם ארבע הצעות מחיר ויש לכם הידע והכלים לעריכת השוואה צודקת ונהירה, תצליחו לקבל החלטה ולהיות סמוכים ובטוחים שביטחתם את רכבכם במקום הנכון. במאמר הבא נסביר כיצד לקבל הצעת מחיר בקלות ובמהירות.

למה לקבל הצעת מחיר לביטוח רכב

למרות התחרות ההולכת וגדלה בין חברות הביטוח בישראל, עדיין יש נהגים שלא טורחים לקבל הצעת מחיר לביטוח רכב ממספר חברות, לשם עריכת השוואה. אלא שלעצלנות הזו יש מחיר, ועלויות פוליסת ביטוח הרכב לאותו מבוטח, סביר כי יהיו בהתאם. על כן לעולם אל תתפשרו על ההצעה היחידה והראשונה שניתנה לכם.
היתרון החשוב של קבלת יותר מהצעת מחיר אחת, בכל תחום, הוא קבלת פרספקטיבה אודות מחירי השוק, והיכולת להתמקח ולקבל הצעת מחיר טובה יותר, מתוקף התחרות הרבה. כך שבמקום לשאול או לבקש מנציג או מסוכן הביטוח הנחה בעלות הפוליסה, מספיק שתציינו כי חברה מתחרה נתנה הצעת מחיר נמוכה יותר, וכבר תזכו להנחה משמעותית.

איך לקבל הצעת מחיר לביטוח רכב תוך מספר דקות

רוב העצלנים שמנינו קודם, ילינו כי קבלת הצעות מחיר לביטוח רכב מכמה חברות ביטוח רכב שונות אורכת זמן רב, שאין להם. להם נשיב כי ניתן לקבל מספר הצעות מחיר לביטוח רכב ללא המתנה ממושכת, או בזבוז זמן.
ראשית, אין צורך לבדוק ולבחון כל חברת ביטוח וכל סוכנות ביטוח הקיימת על פני הארץ, מספיק לבחון ארבע עד חמש הצעות בלבד. במקום לחפש, להתקשר, להמתין עד שיענו, להמתין שיעבירו אתכם מנציג אחד למשנהו, וחוזר חלילה, תוכלו למלא טופס קצר באופן חד פעמי, לציין את פרטי ההתקשרות המועדפים עליכם (מספר טלפון, נייד או נייח, שעה נוחה ליצור עמכם קשר), ונציגי חברות הביטוח כבר "ירדפו" אחריכם.
מספר הטלפון שציינתם בטופס המקוון מועבר לארבע חברות ביטוח נבחרות, ונציגים מודעים לעובדה כי קיבלתם או תקבלו הצעות מחיר לביטוח רכב מחברות מתחרות, לפיכך, הצעת המחיר שתקבלו בעקבות השארת הפרטים בטופס, תהא אטרקטיבית במיוחד, מלכתחילה.

מה עושים לאחר קבלת הצעת מחיר לביטוח רכב ממספר חברות

לאחר קבלת כל ארבע ההצעות מחיר לביטוח הרכב, השוו את פרטי ההצעה. אמנם מחירי ביטוח רכב הם גורם מכריע בבחירת הפוליסה המתאימה, אך חשוב לבחון גם אם תנאי הפוליסה מקיפים וטובים דיה הן לנוהג ברכב והן לרכב המבוטח. רק לאחר עריכת השוואת הצעות ביטוח רכב, תדעו לרכוש את ביטוח הרכב הנכון והמשתלם עבורכם.

 

להשוואת מחירי ביטוח רכב
וקבלת 4 הצעות משתלמות

הצעת מחיר ביטוח רכב
מאמרים נוספים בתחום ביטוח רכב