ביטוח רכב בדרום הארץ
מוצרים נוספים
 

ביטוח רכב מקיף

כל בעל רכב מכיר את תחושת ההתלבטות לגבי רכישת פוליסת ביטוח רכב מקיף אחת לשנה. במאמר הבא נתייחס לחשיבות של ביטוח רכב מקיף, על מנת שתוכלו לקבל החלטה נבונה לרכישת פוליסה בפשטות.

למה צריך ביטוח רכב מקיף

בשונה מפוליסת ביטוח חובה, ביטוח רכב מקיף הנה פוליסה הניתנת לבחירה. ככזו, היא כוללת כיסויים גדולים יותר, לרבות כיסוי נגד גנבות, שרפות, ונזקים אחרים לרכב ולנוהג בו.
למי שמתלבט איזה סוג כיסוי מספיק עבור רכבו, ניתן לרכוש פוליסת ביטוח מקיף חלקית, כדלקמן:
פוליסת ביטוח מקיף שאינה כוללת כיסוי נגד גנבות, אך מציעה כיסוי במקרה של תאונות, מתאימה בעיקר למי שמחזיק רכב ישן ולא מועד לגנבה בסיכון גבוה. כמו כן, ניתן לרכוש פוליסת ביטוח הכוללת רק כיסוי במקרי גנבה, המוצעת במחירים נמוכים מאשר פוליסה מקיפה רחבה.

ממה מורכבת פוליסת ביטוח מקיף

כאמור, כמבוטח תוכל לבחור אילו כיסויים נחוצים לך ולדרוש מחברת הביטוח אופציה לתוספות שאינן כלולות במחיר ביטוח מקיף בסיסי. כחלק מן התחרות הרווחת בין חברות הביטוח ניתן לבוא במשא ומתן ולהתדיין על ההטבות ומחירי הפוליסות, וישנן לא מעט חברות ביטוח אשר מציעות שירותי אקסטרה על מנת לצרף עוד לקוחות אל שורותיהן. כך לדוגמה, ניתן לראות תוספות המיועדות לקהל נהגים ספציפי, למשל נשים, הזוכות להטבות והוזלות מתוקף היותן, סטטיסטית, נהגות זהירות יותר.
מחיר פוליסת ביטוח רכב מקיף תלויה במשתנים רבים, ביניהם סוג הרכב וגובה ההשתתפות העצמית שישלם בעל הרכב במקרה של גנבה, על פי רמת הסיכון לגנבת הרכב במקום מגוריו של המבוטח וכן, היסטורית הנהג, לרבות מעורבות בתאונות דרכים, ותק רישיון הנהיגה, ומאפיינים נוספים.
לכך מתווספים הכיסויים שעשויים לייקר את הפוליסה, אותם ניתן לכלול במסגרת המחיר המוצע, במידה ועורכים סקר שוק והשוואת מחירים בצורה מוקפדת.

איך לקבל הצעות מחיר ביטוח רכב מקיף

על מנת לקבל את ההצעות הטובות ביותר ובזמן הקצר ביותר, כל שעליכם לעשות הוא לציין את פרטי ההתקשרות שלכם בטופס צור קשר. עד מהרה יחזרו אליכם נציגי ארבע חברות ביטוח רכב מקיף ותוכלו לבחור את ההצעה המשתלמת עבורכם.

 

להשוואת מחירי ביטוח רכב
וקבלת 4 הצעות משתלמות

ביטוח מקיף לרכב
מאמרים נוספים בתחום ביטוח רכב