ביטוח רכב בדרום הארץ
מוצרים נוספים
 

השוואת ביטוח מקיף

הוצאות עבור חידוש או רכישת פוליסת ביטוח מקיף לרכב הפכו למועקה כלכלית לא פשוטה. במאמר הבא נסביר כיצד השוואת ביטוח מקיף תורמת לקבלת החלטה שקולה ומקלה על החיפוש אחר חברת ביטוח שמציעה גם מחיר וגם שירות שישאיר אתכם מבוטחים ושקטים בבחירת ביטוח מקיף.

השוואת ביטוח מקיף בשביל המחיר

מחירי ביטוח רכב מקיף נקבעים על פי רוב, באמצעות אותם פרמטרים, ניסיון הנהיגה של המבוטח, מעורבות היסטורית בתאונות דרכים, מיגון ורמת הסיכון מפני גנבות ופריצות בהתאם למודל הרכב, שנת הייצור, שימושו, ומספר הנוהגים ברכב, ועוד כהנה וכהנה משתנים. אף על פי שהיינו יכולים לצפות, כי בהתאם לפרמטרים הללו, יציעו כל חברות הביטוח פוליסת ביטוח מקיף באותה עלות לאותם קריטריונים, השוואת ביטוח מקיף מחיר תגלה שלא כך הדבר.

כיצד לבצע השוואת ביטוח מקיף מחירים

השוואת מחירים ביטוח מקיף אינה כרוכה בבדיקה בזכוכית מגדלת, כל שעליכם לעשות הוא לדאוג לקבל עד ארבע או חמש הצעות מחיר לאותה פוליסה. ציינו את אותם פרמטרים שאמורים להוזיל את מחיר הפוליסה, או להעלות את מחירה, כך שההשוואה תהא באמת הוגנת. טיפ חשוב: ציינו כי כבר פניתם לחברה מתחרה וקיבלתם הצעה אטרקטיבית יותר, כך שנציג החברה שמשוחח עמכם ישווה את המחיר ואת תנאי הפוליסה מבלי למתוח אתכם. שימו לב כי חברות ביטוח מסוימות מבטיחות הוזלה משמעותית למי שירכוש פוליסת ביטוח מקיף באמצעות אתר האינטרנט, הקפידו לערותך את השוואת ביטוח מקיף בין חברות הביטוח ישיר, כדי שלא תצאו מרומים בעסקת "חתול בשק".

השוואת ביטוח מקיף באינטרנט

תוכלו לבצע השוואה על ידי שיטוט בין כל סוכני הביטוח הממוקמים באזורכם, ולהתחנן על לבם של חברות הביטוח שיזכו אתכם בהנחה, אך בכדי לחסוך בזמן, כל שעליכם לבצע הוא השוואת ביטוח מקיף באינטרנט. במיוחד לשם כך אנו מאפשרים לכם למלא את הטופס הבא, ולקבל הצעות מחיר ממספר חברות ביטוח, במהירות ובנינוחות. לאחר קבלת הצעות מחיר מנציגי חברות הביטוח, תוכלו לערוך השוואת ביטוח מקיף ולחסוך אלפי שקלים בשנה.

 

להשוואת מחירי ביטוח רכב
וקבלת 4 הצעות משתלמות

השוואת ביטוח מקיף
מאמרים נוספים בתחום ביטוח רכב