ביטוח רכב
מוצרים נוספים
 

מחירי ביטוח רכב

במאמר מחירי ביטוח רכב נסביר כיצד נקבעת הפרמיה בפוליסת ביטוח רכב. כידוע, ביטוח רכב הוא ביטוח חשוב ביותר כיוון שהוא מעניק כיסוי גם במקרה של פגיעה גופנית וגם במקרה שנגרם נזק לרכב או לרכוש בעקבות תאונה, שריפה, גניבה וכדומה.

קיימים שלושה סוגי ביטוחים עבור ביטוח רכב, והם: ביטוח חובה המעניק כיסוי במקרה שלפגיעה פיזית, ביטוח צד ג המעניק כיסוי במקרה שהמבוטח גורם לנזק ברכב או רכוש לש נהג אחר וביטוח מקיף, המעניק כיסוי במקרה שנגרם נזק לרכב או לרכוש המבוטח.

כיצד נקבעת הפרמיה עבור ביטוח רכב? מחירי ביטוח רכב נקבעים בהתאם לסוג הביטוח (ביטוח חובה, ביטוח צד ג וביטוח מקיף), מאפייני הרכב (נפח מנוע, כריות אוויר, דגם, יצרן ושנת ייצור) ומאפייני הנהג (גיל הנהג הצעיר, מין והיסטוריה קודמת של תאונות).

לעלות הפרמיה מצטרפים גם דמי השתתפות עצמית אותם נאלץ לשלם המבוטח לחברת הביטוח במקרה של מימוש הפוליסה. לפעמים ניתן להוזיל את עלות הפרמיה על חשבון ייקור דמי ההשתתפות העצמית.

בטרם תחליטו היכן ברצונכם לרכוש פוליסת ביטוח רכב, מומלץ לערוך השוואת מחירי ביטוח רכב בין כל החברות וסוכני הביטוח. זכרו לבדוק לא רק את התעריפים השונים אלא גם את התנאים והכיסויים הניתנים במסגרת הפוליסה. אתר פיננסים מאפשר לכם למלא טופס קצר ולזכות למספר הצעות טלפוניות מנציגי החברות המובילות. מלאו את טופס ההצעה וקבלו הצעות עבור מחירי ביטוח רכב עוד היום, בחינם וללא התחייבות.

 

להשוואת מחירי ביטוח רכב
וקבלת 4 הצעות משתלמות

ביטוח רכב מחיר
מאמרים נוספים בתחום ביטוח רכב