הצעת ביטוח לרכב
מוצרים נוספים
 

חברות ביטוח רכב

פוליסת ביטוח רכב ניתן לרכוש באמצעות אתר אינטרנט או דרך נציגי חברות ביטוח רכב וסוכניהן. במאמר הבא נסביר את אופן הבדיקה טרם הרכישה, ומדוע חשוב לבחון הצעות מחיר ממספר חברות ביטוח ולא להסתפק באחת בלבד.

התחרות בין חברות ביטוח רכב

כידוע, קיימת תחרות גדולה בין חברות ביטוח הרכב בישראל, כולן רוצות למכור פוליסת ביטוח רכב לכמה שיותר נהגים, ולהרוויח. אלא שבזכות אותה תחרות יכול כל בעל רכב לזכות בהצעה נמוכה באופן משמעותי, ולא להתפשר על פוליסה שאינה ראויה לו.
קיימות כ14 חברות ביטוח, רובן ככולן משווקות גם באמצעות סוכני הביטוח, המתוגמלים על פי פרמיות, ומספר מצומצם מאפשר רכישת פוליסה באופן ישיר, ללא פערי תיווך, בהבטחה לעלויות נמוכות מהשוק, אך גם ללא ייצוג אנושי, שחסר למרבית הצרכנים.

כיצד לקבל הצעות משתלמות מחברות ביטוח רכב

ישנן מספר שיטות לקבלת הצעות מחיר מחברות ביטוח רכב בכלל, ניתן לעבור על מדריך הטלפונים ולסקור כל חברה בעלת שם, או לחייג למספר הטלפון המופיע על גבי או למשמע הפרסומת, או לבקר פיזית במשרדיהם של סוכני ביטוח רכב שבקרבת המגורים, אלא שחיפוש מעין זה יהיה מתיש ולא תמיד יעיל.
השוואת מחירי פוליסת ביטוח חובה ניתן לערוך באמצעות אתר המפקח על הביטוח בישראל, השירות באתר אינו כרוך בעלות, ומשמש ככלי לפיקוח, אבל מתייחס אך ורק למחירי הפוליסה של ביטוח רכב חובה, כפי שנמסר על ידי נציגי החברות הידועות. כדאי לבחון את ההצעות באתר, אך במקביל להתעדכן מול חברות הביטוח באפשרויות לדרוש הנחה בשל סעיפים כגון אי נסיעה בשבתות, או רכישת פוליסה מקיפה בנוסף, באופן גורף יש לקחת בחשבון כי העלויות בביטוח חובה אינן שונות באופן קיצוני זו מזו.

4 הצעות מחיר מ 4 חברות ביטוח רכב

כלי נוסף שתוכלו להשתמש בו לקבלת הצעות משתלמות של חברות ביטוח הוא הטופס שבעמוד זה. לאחר שתמלאו פרטים קצרים לשם התקשרות, נציגי ארבע חברות ביטוח רכב ייצרו עמכם קשר, ויציגו את הצעת המחיר המשתלמת ביותר שבאפשרותם להציע, מתוך ידיעה כי חברות ביטוח רכב נוספות "נושפות בעורפן".
הבטיחו קבלת הצעה המתאימה וטובה עבורכם ועבור הנוהגים ברכב, באמצעות השוואת מספר הצעות. ההשוואה אינה אורכת זמן, והחיסכון שתפיקו ממנה עצום.

 

להשוואת מחירי ביטוח רכב
וקבלת 4 הצעות משתלמות

איך לבטח רכב
מאמרים נוספים בתחום ביטוח רכב