הצעת ביטוח לרכב
מוצרים נוספים
 

השוואת מחירי ביטוח רכב

ביטוח רכב לא קונים ללא השוואת מחירים, במאמר הבא נדון בחשיבות של השוואת מחירי ביטוח רכב טרם רכישת פוליסה, ומהי הדרך הפשוטה ביותר לבצע השוואה מעין זו.

למה השוואת מחירי ביטוח רכב כל כך חשובה

בעקבות התחרות ההולכת ומתגברת בענף ביטוח הרכב, ניתן ומומלץ לערוך משא ומתן מול מספר חברות ביטוח כדי לזכות בהוזלת עלויות. הדרך הטובה ביותר לעשות זאת הנה לבצע השוואת מחירי ביטוח רכב לאחר קבלת ארבע עד חמש הצעות בלבד. עצם ההשוואה תקנה לכם אינדיקציה לממוצע מחירי ביטוח רכב שבבעלותכם, הגם שמרגע שנציג חברת הביטוח ידע שקיבלתם הצעת מחיר מחברה מתחרה, יעשה כמיטב יכולתו להתעלות על הצעת המתחרים, על מנת להבטיח את מכירת הפוליסה. פועל יוצא מכך הוא שתוכל ליהנות מהצעות אטרקטיביות במיוחד, הן מבחינת המחיר, והן מבחינת היקף הפוליסה ותנאיה.
זאת עוד, כיוון שעלות פוליסת ביטוח רכב מקיף נחשבת להוצאה כבדה לרוב בעלי הרכבים, יחד עם זאת נחוצה למדי, חשוב שנדע אצל מי אנחנו מבטחים את רכבנו, והשוואת ביטוח רכב היא כלי מדידה יעיל.

הדרך הקלה והפשוטה לערוך השוואת מחירי ביטוח רכב

קיימות מספר רב של חברות ביטוח וסוכנות ונציגויות מטעמן, אך אין צורך לקבל הצעת מחיר מכל חברה. במקום זאת, תוכלו למלא פרטיכם כאן באתר, ולקבל תוך דקות ארבע הצעות מחברות הביטוח המובילות טלפונית.
הרישום בטופס מאפשר לכם לבצע השוואת מחירי ביטוח רכב בצורה הידידותית והפשוטה ביותר, ומבטיחה הוזלה משמעותית של מחירי הפוליסה, היות וכל החברות מודעות לעובדה כי קיבלתם הצעת מחיר נגדית.
חשוב מאוד לוודא שגם אם החלטתם לרכוש פוליסת ביטוח רכב באתר אינטרנט של אחת מחברות הביטוח הישיר, או לחדש פוליסה קיימת דרך סוכן הביטוח השכונתי- משפחתי שלכם, תעשו זאת אך ורק לאחר שקיבלתם הצעה חלופית, בחנתם והשוותם את תנאיה, וביצעתם בחירה שקולה ועניינית.

מלאו את הטופס בעמוד זה ותוכלו לחסוך במחירי ביטוח הרכב, בזמן החיפוש ועריכת השוואת מחירי ביטוח רכב בפשטות ובקלות.

 

להשוואת מחירי ביטוח רכב
וקבלת 4 הצעות משתלמות

השוואת מחירים חברת ביטוח
מאמרים נוספים בתחום ביטוח רכב