הלוואות
מוצרים נוספים
 

מהי הלוואת אקספרס

במאמר זה נסביר מהי הלוואת אקספרס, כיצד היא שונה מכל הלוואה אחרת ומה חשוב לדעת לפני שמתחייבים להלוואה מסוג זה. הלוואת אקספרס היא מימון פיננסי של סכומי כסף קטנים. מדובר בהלוואה של עד 30 אלף ש"ח, אשר ניתנת במהירות ומתאימה במיוחד למקרים של חרגיה תקציבית ממסגרת האשראי או בעקבות הוצאה כספית לא מתוכננת (רכישת רכב, נסיעה לחו"ל וכדומה).

כיצד מחושבת הריבית עבור הלוואת אקספרס? הריבית עבור הלוואת אקספרס נקבעת בהתאם למדד הפריים אשר נקבע ע"י בנק ישראל. ריבית הפריים מתעדכנת ב- 15 לחודש ע"י נגיד בנק ישראל. מהיכן ניתן לקחת הלוואת אקספרס? ישנם שלושה גופים פיננסיים הנותנים הלוואות אקספרס, והם: בנקים מסחריים, חברות אשראי וגופים חוץ בנקאיים.

בנקים מסחריים מעניקים הלוואת אקספרס ללקוחותיהם, בהתאם למצבם הפיננסי בחשבון העובר ושב. חברות האשראי מעניקות הלוואת אקספרס באמצעות כרטיסי אשראי, ובכך הן מאפשרות את דחיית התשלום הבא. בעוד בנקים וחברות אשראי יתנו לכם הלוואת אקספרס עד סכום של 30 אלף ש"ח - גופים חוץ בנקאיים יתנו לכם הלוואת אקספרס עד סכום של חמישים אלף ש"ח (כנגד ערבון רכב או מקרקעין).

מומלץ לערוך השוואה מקיפה לפני לקיחת הלוואת אקספרס. זכרו לבדוק היטב את מסגרת ההלוואה - תנאים, פריסת תשלומים וגובה הריבית - בטרם תחליטו היכן לקחת הלוואה. אתר פיננסים מאפשר לכם לקבל 4 הצעות עבור הלוואת אקספרס, בחינם וללא כל התחייבות. מלאו טופס קצר ונציגי הבנקים והחברות המובילות ייצרו עמכם קשר עוד היום.

 

להשוואת תנאים פיננסים עבור הלוואות וקבלת 4 הצעות

מהי הלוואת אקספרס
מאמרים נוספים בתחום הלוואות