מסחר בבורסה
מוצרים נוספים
 

עמלות מסחר בבורסה

מסחר בבורסה לניירות ערך בתל אביב מאפשר לנו לקנות ולמכור מוצרים פיננסיים שונים, דוגמת: מק"מ, המירים, אגרות חוב ממשלתיות וקונצרניות, מוצרי מדדים, אופציות, חוזים עתידיים ומניות. מטרת המסחר בבורסה היא להפיק רווח על רכישת מוצר פיננסי מסויים ע"י מכירתו בעלות גבוהה מזו בה הוא נרכש.

בעבר נאלצנו להשקיע בבורסה באופן מסורבל ואיטי, כיוון שכל רכישה התבצעה על גבי תעודת נייר אמיתית ושטרי בעלות אשר גזלו זמן יקר והכבידו על ההתנהלות בבורסה. כיום המסחר בבורסה מתבצע כולו באופן ממוחשב ומקוון אשר מזרז את אפשרויות ההשקעה בבורסה ומייעל את כל העסק. מסחר זה מכונה גם מסחר בבורסה און ליין.

על מנת לסחור בבורסה באופן עצמאי, עליכם לפנות לבנקים ולחברי בורסה כדי שאלו ייתווכו בינכם לבין הבורסה לניירות ערך. כל בנק וחבר בורסה גובה עמלה בשיעור אחר, ולכן רצוי מאוד לערוך השוואה מקיפה בין עמלות מסחר בבורסה בטרם תחליטו באמצעות מי ברצונכם להשקיע את כספכם ולבצע מסחר בבורסה.

אתר פיננסים מאפשר לכם לקבל 4 הצעות עבור מסחר בבורסה אונליין, בחינם וללא כל התחייבות. כל שעליכם לעשות הוא למלא טופס קצר ופשוט ונציגי הבנקים וחברי הבורסה ייצרו עמכם קשר עוןד היום.

 

הצעות עבור מסחר עצמאי

מסחר בבורסה ועמלות
מאמרים נוספים בתחום מסחר בבורסה