מסחר במטח
מוצרים נוספים
 

מסחר בבורסה באמצעות המחשב

מחסר בבורסה באמצעות המחשב זה כל מה שסוחר בורסה צריך על מנת להתחיל לסחור - מחשב וחשבון מסחר עצמאי באחת מהחברות אשר מעניקות פלטפורמות למחסר עצמאי חברות אלה הינם כמובן חברי בורסה רשומים בבורסה לניירות ערך הישראלית בתל אביב. בנוסף לכל זה יש צורך בחיבור לאינטרנט על מנת להעביר פקודות באופן עצמאי ואם אין אינטרנט תמיד אפשר להסתפק בחיבור אקראי בבית קפה.

בעבר המסחר בבורסה התבצע באמצעות רכישת תעודות אשר היה הליך מסורבל למדי ואיטי. כיום, המסחר בבורסה מתבצע כולו באמצעות האינטרנט, באופן מקוון, מהיר וזמין לכל. באמצעות חברי בורסה, אנו יכולים לפתוח חשבון ולסחור בבורסה מכל מחשב נייד בשעות בהתאם לשעות המסחר של הבורסה לניירות ערך בתל אביב.

מסחר בבורסה און ליין מתבצע במהירות, ומאפשר גישה נוחה לכל האינפורמציה הרלוונטית לנו בכל זמן ומכל מקום. בתמורה לשירותיהם, הבנקים וחברי הבורסה גובים עמלה משתנה ולכן רצוי מאוד לערוך השוואה מקיפה בטרם תחליטו באמצעות מי להשקיע את כספכם.

אתר פיננסים מאפשר לכם לקבל 4 הצעות מחברי בורסה מורשים, בחינם וללא כל התחייבות מצדכם. על שעליכם לעשות הוא למלא טופס קצר ונציגי הנבקים וחברי הבורסה ייצרו עמכם קשר עוד היום.

 

הצעות עבור מסחר עצמאי

מסחר על ידי מחשב
מאמרים נוספים בתחום מסחר בבורסה