מסחר במטח
מוצרים נוספים
 

מסחר עצמאי

אין עוד צורך לבצע מסחר עצמאי בבורסה באמצעות המערכת הבנקאית. היום ניתן לסחור במניות ולבצע מסחר עצמאי באמצעות בתי השקעות ולהנות מהמחירים הנמוכים שהשוק מציע. עלות מסחר עצמאי בבורסה גבוהה בבנקים קחו אחריות והשוו מחירים.

אם ברצונכם לערוך מסחר עצמאי בבורסה באופן עצמאי, עליכם ליצור קשר עם חברי בורסה מורשים אשר ישקיעו בעבורכם בשוק ההון. לא ניתן להשקיע בבורסה באופן פרטי - ניתן לעשות זאת רק באמצעות בנקים או חברי בורסה אשר גובים עמלה בתמורה לשירות זה. גובה העמלה משתנה בין חברי הבורסה ולכן מומלץ לערוך השוואה מקיפה בטרם תחליטו היכן להקיע את כספכם.

כיום, אפיק מסחר עצמאי בבורסה הפך נגיש ונוח לסוחר העצמאי עם פרוץ העידן הדיגיטלי לחיינו. בעבר אופן ההשקעה בבורסה היה מסורבל ובעייתי כיוון שהכל התנהל על ניירות, שטרות בעלות ותעודות רכישה - אך כיום הכל מתבצע באופן מקוון ווירטואלי. מסחר זה מכונה גם מסחר בבורסה און ליין.

לאחר שתבחרו חבר בורסה (הידוע גם בשם ברוקר) שדרכו תרצו להשקיע את כספכם, תקבלו גישה לחשבון פרטי, בדומה לחשבון בנק באינטרנט. כל שעליכם לעשות הוא להרשם באמצעות הסיסמא שתקבלו - והלתחיל לסחור בבורסה ע"י קניה ומכירה של מניות, אגרות חוב, מק"מ, חוזים עתידיים ועוד מוצרים פיננסיים שונים.

 

הצעות עבור מסחר עצמאי

 בורסה ומסחר עצמאי
מאמרים נוספים בתחום מסחר במט"ח