ביטוח רכב בדרום הארץ
מוצרים נוספים
 

ביטוח רכב בדרום הארץ

בחלקה הדרומי של ארצנו נחוצה יותר מבמרכז הארץ ובצפונה, ניידות פרטית ממקום למקום, בשל מיגבלותיה של התחבורה הציבורית. משום כך ישנה חשיבות רבה לכלי הרכב הפרטיים. אך עם זאת, בדרום הארץ ישנה סכנה הולכת וגוברת של פריצות וגניבות של מכוניות. סכנה זו משפיעה באופן ישיר על עלותה הגבוהה יחסית של פוליסת ביטוח רכב בדרום הארץ.

אם מחירי פוליסת ביטוח רכב משתנה על פי מיקום גיאוגפי?

כן. חברות הביטוח מתמחרות את הסיכון לתביעת ביטוח רכב. מאחר ובדרום הארץ אחוזי הגנבה והפריצה לרכב גבוהים יותר מאשר במרכז ובצפון, עלותו של הביטוח המגן מפני גניבה ופריצה גבוה יותר. בעל רכב בדרום הארץ יידרש במיגון האוטו, לדוגמא חיבור הזעקת רכב, על מנת שחברת הביטוח תאפשר לו לרכוש ביטוח מקיף לרכב.

בנוסף על כך, חברת הביטוח הינה גוף פרטי וייתכן שלא תאפשר לאדם המתעניין בפוליסת ביטוח רכב בדרום או בכל חלקיהּ במקרה זה, לרכוש את הביטוח משום שאותו אדם תבע מספרפעמים רב מידיי את חברת הביטוח, או שמע משום שיש לאדם זה עבירות תנועה רבות. חברות הביטוח רשאיות להפעיל שיקול דעת אישי, למי לאשר לרכוש ביטוח ולמי לא.

האם ביטוח חובה לרכב יקר יותר לרכב בדרום הארץ?

לא. רק פוליסה אשר מכסה עבור פריצות וגניבות, כלומר פוליסת ביטוח מקיף לרכב, הנה יקרה יותר בדרום. במידה ורוצה אדם לבטח את רכבו בביטוח חובה, או בביטוח צד ג', מיקומו הגיאוגראפי לא משפיע על עלותו של הביטוח, אך מאפיני הנהג עצמו כגון: גיל, מין, סוג הרשיון, מספר השנים בו הנהג נמצא על הכביש ועברות תנועה, כן ישפיעו.

מעוניין לדעת היכן כדאי לרכוש פוליסת ביטוח רכב בדרום הארץ?

במידה ותלחץ מטה, תופנה לטופס. דקות ספורות לאחר מילואו יחזרו אליך 4 הצעות אטרקטיביות לביטוח רכב בדרום הארץ, ממספר חברות הביטוח מהמובילות בארץ.

 

להשוואת מחירי ביטוח רכב
וקבלת 4 הצעות משתלמות

ביטוח לרכב בדרום
מאמרים נוספים בתחום ביטוח רכב