הצעת ביטוח לרכב
מוצרים נוספים
 

הצעת ביטוח לרכב

במאמר הבא נעמוד על חשיבות קבלת הצעת ביטוח לרכב טרם רכישה או חידוש פוליסת ביטוח לרכב. איך לדרוש ולקבל את ההצעה המשתלמת ביותר, והאם המחיר הוא אכן השיקול המכריע.

למה חשוב לקבל הצעת ביטוח לרכב

ביטוח לרכב נחשב בעיני רוב בעלי הרכבים למצרך יקר, יחד עם זאת הכרחי. אחת לשנה, או בסמוך למועד רכישת רכב חדש, תתבקשו לחדש או לרכוש פוליסת ביטוח רכב ולבטח את הנוהגים בו. חלק מהנהגים מעדיפים שלא לברר מחירים אצל ספקי הפוליסות השונים, ונשארים עם סוכן הביטוח הקיים, או המוכר למשפחה.
גם אם סוכן הביטוח שלכם אמין ומקצועי, רצוי מאוד לקבל הצעת ביטוח לרכב ממספר חברות ביטוח, להשוות את תנאי והיקפי הפוליסה, לרבות מחירה, ורק אז לקבל החלטה בראש שקט.

הצעת ביטוח לרכב לשם השוואת מחירים

כמו כן, מרגע שתערכו השוואת הצעות ביטוח לרכב תתפלאו לגלות עד כמה הידע והמבצעים שהובאו לידיעתכם ישרתו אתכם נאמנה, מספיק שתציינו בפני נציג חברה אחת שקיבלתם כבר הצעה מחברת ביטוח מתחרה, וזה מיד יוזיל את הצעתו הראשונית. ככלל, קבלת הצעת מחיר לשם השוואה נכונה וראויה בכל תחום של ספקי שירות, בתחום ביטוח הרכב והוצאות כבדות בפרט.

כיצד לקבל הצעות ביטוח לרכב במינימום זמן

לבטח שאלתם את עצמכם איך לקבל הצעת מחיר מבלי לבזבז המון זמן לשווא, יש עשרות חברות וסוכני ביטוח ברחבי הארץ, ומעט מאוד זמן לבחון כל הצעה. התשובה היא קבלת מספר מצומצם של הצעות בלבד, והשוואה ביניהן. הדרך הפשוטה והמהירה ביותר לקבל ארבע הצעות מחיר ביטוח לרכב היא למלא טופס קצר באתר. נציגי חברות הביטוח יחזרו אליכם טלפונית, ויחסכו מכם טרטור ואבדן זמן יקר, כך שתוכלו להיות סמוכים ובטוחים שקיבלתם את ההצעה הטובה ביותר, במינימום זמן.

 

להשוואת מחירי ביטוח רכב
וקבלת 4 הצעות משתלמות

השוואות ביטוח רכב
מאמרים נוספים בתחום ביטוח רכב