ביטוח רכב בדרום הארץ
מוצרים נוספים
 

ביטוח מקיף השוואה

במאמר הבא נעמוד על חשיבות עריכת ביטוח מקיף השוואה לרווחת בעלי הרכבים. איך עורכים השוואה, אילו מדדים להשוות, ומה יוצא לכם מזה, קראו והשכילו.

ביטוח מקיף השוואה בשביל המחיר

עריכת השוואת מחירים תמיד מומלצת, גם כי באמצעות עריכת ביטוח מקיף השוואה תוכלו לחסוך המון זמן, בהמתנה להצעות כוזבות או לא ראליות, וגם בשל העבדה כי קיימת תחרות משוועת בין חברות הביטוח על המבוטחים. מרגע שסוכן או נציג חברת הביטוח מודע לעובדה שכבר קיבלתם הצעת מחיר ממקור מתחרה, הוא ינסה לשכנע אתכם שהפוליסה שלו טובה יותר, ולרוב, יוזיל את המחיר של ביטוח רכב שעמד להציע לכם מלכתחילה. השוואת המחירים מאפשרת לכם לדעת מה לדרוש, ולקבל החלטה טובה ושקולה, וכמובן, חסכונית.

ביטוח מקיף השוואת היקף הפוליסה

אם מטעמי חיסכון, ואם מטעמי רלוונטיות, ביטוח מקיף לרכב ניתן לרכוש ככיסוי רק עבור גנבות ופריצות, וללא השתתפות המבטחת בגין תאונות או נזק לרכב, או ההפך. רוכש הפוליסה יכול להחליט איזה כיסוי נחוץ לו, ובהתאם לדרישותיו להתאים את הפוליסה והכיסוי ההולם עבורו. ברכבים פופולריים, כאשר יש סיכון גבוה לגנבה, חברת הביטוח דורשת להתקין אביזרי מיגון ואבטחה, על מנת לצמצם את הנזק האפשרי. ככל שהפוליסה מקיפה יותר, משמע, ההשתתפות העצמית של המבוטח פוחתת במקרה של נזק או גנבת הרכב, ועל כן ביטוח מקיף השוואה בנושא ההשתתפות העצמית, עשי למנוע אי הבנות במצבים לא נעימים, לא עלינו, בעתיד.
בקשו לקרוא את תנאי הפוליסה, ולקבל חוזה בכתב, נאמן למקור, השוו, ומצאו את החברה שמבטחת אתכם בתנאים האופטימליים, במחירים מינימליים.

דרכים לביצוע ביטוח מקיף השוואה

על מנת לבצע ביטוח מקיף השוואה יש צורך בקבלת מספר הצעות מחיר. השאירו את פרטיכם בטופס הייעודי שלנו, ונציגי ארבע חברות ביטוח גדולות יחזרו אליכם לספק הצעת מחיר אטרקטיבית. לאחר קבלת ארבע הצעות מחיר, בצעו ביטוח מקיף השוואה במחיר, בשירות, ובהיקף הפוליסה, והמשיכו את התהליך עם חברת הביטוח הראויה ביותר עבורכם. השירות אינו כרוך בתשלום, ואינו מחייב מצידכם.

 

להשוואת מחירי ביטוח רכב
וקבלת 4 הצעות משתלמות

ביטוח מקיף לרכב
מאמרים נוספים בתחום ביטוח רכב