ביטוח רכב
מוצרים נוספים
 

ביטוח רכב השוואה

פערי המחירים בחברות הביטוח ועידוד התחרות בתחום ביטוח לרכב מעידים על הצורך בהשוואה טרם חידוש או רכישת כל פוליסה. במאמר הבא נסביר כיצד לערוך ביטוח רכב השוואה בדרך הפשוטה והמהירה ביותר ואת היתרונות הבולטים של עריכת השוואה מעין זו.

מחירי ביטוח רכב

כידוע, קיימות שלוש פוליסות בתחום ביטוח לרכב, והן: ביטוח חובה, ביטוח צד ג' וביטוח מקיף. למעט ביטוח חובה, אין הכרח בשתי הפוליסות האחרות, והן מקנות הגנה מקיפה לנוהג ברכב, לרבות הרכב עצמו.
בהתאם לכך, מחירי ביטוח רכב מקיף עלותן גבוהה מזו של פוליסת החובה. לגובה ההשתתפות העצמית במקרה של נזק לרכב או גנבתו, יש השלכה על עלות הפוליסה שתקבע על ידי החברה המבטחת. כמו כן, ככל שהרכב יקר וחדיש יותר, גדל הסיכון שייגנב, ובהתאמה, חברת הביטוח מחייבת אבזור בטיחותי ומוצרי מיגון, ומכל מקום, הפוליסה מתייקרת. מחירי ביטוח רכב מורכבים ממשתנים רבים, ורצוי להדגיש כל נתון שיהווה סיבה להנחה.
כאמור, פוליסת ביטוח מקיף לרכב היא הוצאה יקרה בהכרח, אף על פי כן, קיימים פערי מחירים משמעותיים בין חברות הביטוח, המציעות את אותה פוליסה, בעלויות שונות, ועל כן יש לבצע השוואת מחירים ולהבטיח רכישת פוליסה בתנאים מטיבים.

כיצד לבצע ביטוח רכב השוואה בקלות

טרם רכישת פוליסה הקפידו לערוך ביטוח רכב השוואה בין מספר הצעות שקיבלתם. את ההשוואה תוכלו לבצע כבר באינטרנט, באתרי השוואת מחירים, או באתרי חברות ביטוח נבחרות. שימו לב כי המחיר אינו הנתון היחידי לשם השוואה, היות ומדובר בשירות שילווה אתכם במהלך השנה הקרובה וייתן מענה לצורכי הנוהג והרכב, אם בשעת גנבה, או חלילה וחס, בעקבות תאונה, כדאי להשקיע בבחירת כיסוי אמין ואיכותי.
בחנו את תנאי הפוליסה המוצעת, האם ההשתתפות העצמית נוחה לכם, האם יש תוספות ושירותים נלווים מיותרים שיכריעו את ההחלטה איזו פוליסה לרכוש, או כאלו שדווקא יתרמו ונחוצים לכם, האם אתם סומכים על החברה המבטחת, שתעמוד לשרותכם ותיתן מענה לכשיידרש? רק לאחר מכן קבלו החלטה ורכשו את הפוליסה המותאמת לכם.

קבלת הצעות מחיר ביטוח רכב

מעוניינים לשמוע מה יש לחברות הביטוח להציע לכם? השאירו בטופס פרטים להתקשרות, ונציגי ארבע חברות ביטוח ישמחו לחזור אליכם בתוך דקות אחדות ויספקו לכם את ההצעות הטובות ביותר שתוכלו לקבל, לאחר מכן תוכלו לערוך ביטוח רכב השוואה ולחסוך זמן ועלויות רבות.

 

להשוואת מחירי ביטוח רכב
וקבלת 4 הצעות משתלמות

השוואות מחירי ביטוח רכב
מאמרים נוספים בתחום ביטוח רכב