בתי השקעות מובילים
מוצרים נוספים
 

בתי השקעות מובילים

בישראל ישנה רשימה גדולה של בתי השקעות, מתוכם ישנם בתי השקעות מובילים ומובילים פחות. לפני פתיחת תיק השקעות בבית השקעות יש לדעת מספר פרטים על בית ההשקעות בו תפקידו את כספכם.

שימת בתי השקעות מובילים

להלן רשימה של מספר בתי השקעות מובילים: כלל פיננסים, אקסלנס נשואה, פסגות, תמיר פישמן, IBI, סיגמא, מיטב טרייד, מגדל שוקי הון, ורדן, רויטר מידן, הראל, אלטשולר שחם, תכלית, ילין לפידות, מרווחים, דש, איפקס, אינפיניטי, הדס מרכנתיל, הלמן-אלדובי, פריזמה ואלומות. ניתן למצוא בתי השקעות רבים נוספים, אך יש לבדוק אם הם עונים על כלל צרכיכם לפני שבוחרים להשקיע את כספכם דווקא בבית השקעות הספציפי.

מה כדאי לדעת על בית ההשקעות

אל אף שניתן לאתר מספר לא מועט של בתי השקעות מובילים, מומלץ לבחון אם הם עונים על צרכיכם ומי מהם עונה בצורה המתאימה ביותר על רצונותיכם ועל ראיית שוק המסחר הנתפסת בעיניכם. לפני שמעבירים סכום כסף נכבד לבית ההשקעות יש לשים לב לפרטים כגון, יחסו של בית ההשקעות, העובדים בו ונציגיו. יש לשים לב מה היא רמת שקיפות המידע של תיק ההשעות. האם ישנן מערכות טכנולוגיות שונות אשר באמצעותן ניתן להתעדכן באופן רציף וזמין על מצבו של החשבון. מהי זמינות המענה בבית ההשקעות הנבחר. מהי גובה עמלת הניהול, או עמלת התיווך הנדרשת בבית ההשקעות. אילו אפיקי השקעה נגללי במסלולי ההשקעה השונים. יש לשים לב מהו הסכום המינימאלי הניתן להפקדה בבית ההשקעות על מנת לפתוח תיק השקעות. פרטים אלו יכולים לסייע לכם לבחור בבית השקעות בו תהלו באופן תקין ונעים את תיק ההשקעות שלכם.

כיצד עורכים השוואה בין בתי השקעות מובילים?

אתר פיננסים מציע לכם ללחוץ על הכפתור מטה ולמלא טופס אשר יפנה אליכם תוך זמן קצר נציגים של בתי השקעות מובילים, עם הצעות אטרקטיביות עבור פתיחת תיק השקעות. לפני שתבחרו בבית השקעות ספציפי בידקו היטב האם בית ההשקעות נותן מענה מלא על צרכיכם, זאת בכדי שתרגישו ביטחון ונוחות להפקיד בו את כספכם. אל תהיו בזיזים, בידקו היטב והשקיעו נכון.

 

לקבלת הצעות עבור
בתי השקעות

בתי השקעות
בתי השקעות