בתי השקעות בישראל
מוצרים נוספים
 

בתי השקעות בישראל

כיום ישנם למעלה מ 250 בתי השקעות בישראל. כאשר רוצים לפתוח מסחר בבורסה באמצעות בית השקעות יש לבחון היטב מה בית ההשקעות מציע והאם עונה על כל דרישותיכם.

בתי השקעות מובילים

בית השקעות מוביל נקבע על פי הון נכסיו, כמות המשקיעים ועל פי יציבותו הפיננסית במשך זמן ממושך. בין בתי השקעות בישראל ניתן למצוא את תמיר פישמן, כלל פיננסים, פסגות, IBI, אקסלנס נשואה, אינפיניטי, אלטשולר שחם, סיגמא, דש, פריזמה, ילין לפידות ושמות מוכרים נוספים.

מה כדאי לדעת לפני שבחורים בית השקעות

לפני שבוחרים בבית השקעות ספציפי מבין מבחר בתי השקעות בישראל, יש לבדוק מהו היחס של בית ההשקעות ללקוחותיו. לשים לב ליציבותו הפיננסית של בית ההשקעות למשך זמן, מה הון נכסיו. יש לבחון מה הן המערכות המוצעות לשקיפות החשבון, האם מוצעות תוכנות יחודיות ומערכות יחודיות אשר יספקו מידע רציף ללקוחות. מה הוא הסכום המינימאלי להפקה. האם העמלות המוצעות משתלמות אל מול הרווחים הצפויים. מהם מסלולי ההשקעות המוצעים והאם אפיקי ההשקעות תואמים לרצונותיכם. ניתן אף לבחון מהו גבוה הרווחים הממוצע של בית ההשקעות. כל אלו יוכלו לתת תמונה מקיפה וברורה לגבי בית ההשקעות וכך תדעו כי כספיכם מופקד בידיים טובות.

מה האלטרנטיבה לבית השקעות

ישנה אלטנרטיבה לבית השקעות, והיא ניהול תיק השקעות באמצעות הבנקים השונים. הבנק גובה עמלת ניהול ותיווך גבוהה מזו של בתי ההשקעות והרווחים הינם נמוכים יותר. השקעה באמצעות הבנק הינה השקעה סולידית, המהווה סיכון נמוך יותר לכסף אך עם זאת הרווחים יהיו נמוכים יותר מההשקעה בבתי השקעות שונים.

כיצד ניתן לערוך השוואה בין בתי השקעות בישראל?

בכדי לערוך השוואה מקיפה בין בתי השקעות בישראל, אתר פיננסים מציע לכם לחוץ על הכפתור מטה ולמלא טופס. נציגים של בתי השקעות יחזרו אליכם תוך זמן קצר עם הצעות אטרקטיביות לפתיחת תיק השקעות. בררו את כל הפרטים המעניינים אתכם וביחרו בבית ההשקעות העונה על כל הסטנדרטים הנדרשים בעינייכם. עשו בדיקה מקיפה, בכדי שתהיו בטוחים כי כספכם מצוי בידיים טובות.

 

לקבלת הצעות עבור
בתי השקעות

בית השקעות
בתי השקעות