קרן השתלמות
מוצרים נוספים
 

קרן השתלמות השוואה

מהי קרן השתלמות?

קרן השתלמות הינה קופת חיסכון לטווח בינוני. נקודת הפתיחה הראשונה היא לאחר 6 שנים ממועד ההפקדה. קרנות השתלמות הן נקיות ממס. כלומר, גם בעת ההפקדה וגם בעת משיכת הכסף, לא צריך לשלם על הסכום המופקד או המשחורר מיסים. זאת משום שקרנות השתלמות היו תחילה מיועדות לעובדים בגופים מדיניים. כיום אין כזו הגבלה. הכסף מושקע באפיקי השקעה על ידי מנהלי תיקי השקעות. תחילה הוצעו קרנות השתלמות כתכנית חיסכון לצורך לימודי המשך והשתלמויות, אך כיום ניתן לשחרר את קרן ההשתלמות למען שנת שבתון, או לכל צורך שעולה בתום 6 שנים ממועד ההפקה. כאשר פותחים תוכנית של קרן השתלמות השוואה בין מחירי הקרן השונים היא הכרחית.

כיצד פותחים קרן השתלמות?

כל אחד אשר עובד למען הכסף אותו הוא מרוויח, רשאי לפתוח קרן השתלמות. המעסיק והעובד יפקידו כסף לקרן באופן קבוע, כאשר הסכום המועבר הוא עד כעשרה אחוזים מהשכר החודשי. להפקדה זו ישנה תקרה המגדירה את הסכום המקסימאלי אותו ניתן להפקיד. גם עצמאים יכולים להעביר כספים לקרנות השתלמות.

איפה ניתן לפתוח קרן השתלמות?

קרנות השתלמות מוצעות על ידי חברות ביטוח ובתי השקעות, הם אלו אשר ינהלו את אפיקי ההשעה של הקרן. מוצעים מספר מסלולי ניהול עם אפיקים קבועים, וללקוחות מתאפשר לבחור במסלול שבו הם הכי מעוניינים. במידה ולא מרוצים מחברת הביטוח או מבית ההשקעות המנהלים את קרן ההשתלמות, ניתן להעביר את הקרן למקום אחר, ללא כל פגיעה בחיסכון אשר נצבר עד כה. נדרש לבצע בין ההעצעות השונות לתוכנית קרן השתלמות השוואה מקיפה. בתי השקעות וחברות ביטוח בהם ניתן לפתוח קרן השתלמות הינם: מגדל, פסגות, IBI, תמיר פישמן, כלל ועוד.

קרן השתלמות השוואה

מומלץ לערוך לפני פתיחת קרן השתלמות השוואה בין התנאים השונים הניתנים עלי ידיי חברות הביטוח ובתי ההשקעות. בלחיצה על הכפתור מטה, תתבקשו למלא מספר פרטים ונציגי חברות הביטוח ובתי ההשקעות ישבו אליכם טלפונית, עם הצעות אטרקטיביות. על כן כדאי מאוד לערוך עבור קרן השתלמות השוואה מקיפה ויסודית העונה על רצונותיכם. בידקו את דמי הניהול, את מוניטין החברה, את מידת הנגישות למידע וזמינותו וכמובן את מדיניות השירות.

 

לקבלת הצעות עבור
קרן השתלמות

פתיחת קרן השתלמות
מאמרים נוספים בתחום קרן השתלמות